Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - mmlolek - 2017-01-12

U mnie od tygodnia, cały miesiąc wysyłałem tylko wektory i przyjmowali. Czasem był odrzut jeden,dwa ale zasadny.
Teraz jeden przyjęty, reszta leci za ten sam powód jak wyżej pisałem.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - spyman - 2017-01-12

(2017-01-12, 16:15:06)GregorK napisał(a): od kiedy tak macie ?

Ja zauważyłem tak od...  ok 2 tygodni.
Chociaż zależy o czym mówimy. Bo najpierw zaczęli mi rozpatrywać tylko część prac a reszta sobie wisiała nierozpatrzona. Takie coś to już od powiedzmy 4 tygodni. Nawet do nich napisałem podając ID obrazków, że mi nie rozpatrzyli i niech piszą o co kaman. Czekałem na odpowiedź prawie 2 tygodnie i w końcu postanowiłem usunąć. Dosłownie tego samego dnia albo następnego przysłali mi odpowiedź że chcieliby załatwić moją sprawę ale usunąłem obrazki Icon_cheesygrin Śmiechłem...

Natomiast w temacie idiotycznych odrzutów (serio idiotycznych) to mam tak od ok 2 tygodni.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2017-01-12

(2017-01-12, 16:15:06)GregorK napisał(a): od kiedy tak macie ?

U mnie problemy zaczęły się jakieś 3 dni temu.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2017-01-12

Nie wiem jak u Was (spyman mówi, że ma normalnie), ale u mnie po tej zmianie designu strony keywordsy są ?"obiektami"?. Nie jestem specem od html php itp, ale już nie są to zwykłe literki po przecinkach. Próbowałem skopiować je ze źródła strony, ale również się nie da, bo każde słowo kluczowe poprzedzone jest linijką tekstu. Czy ma ktoś jakiś pomysł (może jakiś plugin albo inny myk) który umożliwiłby kopiowanie słów kluczowych do innej agencji? Tak sobie teraz myślę, że nawet jakby się dało skopiować to podejrzewam że przecinków nie będzie i jak wkleję do 123rf to zamieni mi na jedno słowo kluczowe cały skopiowany text! :Icon_sad Heeeelp mee ! Icon_razz



[Obrazek: attachment.php?aid=976]


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2017-01-12

Po wysłaniu do akceptacji gdy foty są oczekujące można jeszcze normalnie skopiować tekst, kopiuj wtedy do exifu i na reszte stocków będą lądowały już opisane....chyba że ktoś zna lepszy sposób.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2017-01-12

Z Catalog Manager jak skopiujesz to wstawia przecinki


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2017-01-12

(2017-01-12, 17:52:26)szakalikus napisał(a): Czy ma ktoś jakiś pomysł (może jakiś plugin albo inny myk) który umożliwiłby kopiowanie słów kluczowych do innej agencji?

Masz ID zdjęcia... wyszukaj je w "Approved photos" i stamtąd skopiuj. Mam nadal po staremu, wiec nie wiem czy i tam się cos nie zmieniło

Upsss... sprawdziłem... w trybie edycji przyjętego zdjęcia nie ma opcji Copy keywords Icon_sad, ale... da siez kopiwac te prstokąciki. Musisz sam sprawdzić jak sie wklejaja w innych agencjach


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2017-01-12

(2017-01-12, 17:59:49)guteksk7 napisał(a): Z Catalog Manager jak skopiujesz to wstawia przecinki

BINGO ! Dzięki !


(2017-01-12, 17:59:57)fotek napisał(a): Masz ID zdjęcia... wyszukaj je w "Approved photos" i stamtąd skopiuj. Mam nadal po staremu, wiec nie wiem czy i tam się cos nie zmieniło

Sprowadza się do tego samego, tylko z catalog menager nie trzeba kopiować ID tylko kliknąć podwójnie w wyszukane zdjęcie i odpala się tryb edycji. Tak czy owak, również pomocne, tylko metoda guteksk7 trochę wygodniejsza Icon_razz Dziękuje Panowie Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - gubernat - 2017-01-12

W przeglądarce lisa nadal mam po staremu, słowa kluczowe po przecinku.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2017-01-12

(2017-01-12, 18:07:38)szakalikus napisał(a): Sprowadza się do tego samego, tylko z catalog menager nie trzeba kopiować ID tylko kliknąć podwójnie w wyszukane zdjęcie i odpala się tryb edycji.

Nie pogniewam sie, jezeli wybierzesz inna niz moja Icon_cheesygrin