Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-12-06

Niestety tak... ta sama paczka a rozrzut w pojawianiu się potrafi byc kilkudniowy - najgorsze jest to, że w wynikach wyszukiwania te pozniej pojawiające się w bazie znajdują się tuż obok wcześniejszych - tzn. po wejściu do NEW w momencie pojawienia sie realnie w PF nie ma ich na pierwszej stronie, tylko lądują w wynikach obok zdjec z tej samej paczki, które pojawiły sie w PF wcześniej.... trochę to skomplikowanie brzmi - mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2016-12-06

Dzięki za odpowiedz, bo już chciałem do supportu pisać Smile adalbert74 niestety wiem o co chodzi, po prostu przepadają - już niejednokrotnie takie fanaberie bywały na SS, tym bardziej szkoda kiedy coś tam pozmieniali pod kątem sprzedaży nowych zdjęć [Obrazek: icon_razz.gif]


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2016-12-06

W przypadku bardzo popularnych tematów jest problem. Obrazki lądują daleko w new content. Najlepiej jest wrzucić jakiś obrazek oczekujący i starać się dorzucić przed sprawdzeniem całą paczkę, przy odrobinie szczęścia inspektor sprawdzi wszystko naraz i te dosłane później bedą wyżej w new.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - alicjane - 2016-12-06

Przy odrobinie dużego szczęścia. Nie tak łatwo jest wycelować w czas i dorzucić foty w odpowiednim momencie. Dorzuciłam dwie godziny przed inspektorem i wziął tylko czekacza  Icon_confused


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2016-12-06

"Currently being processed" trwa bardzo długo także mam tak samo jak alicjane, dorzucam dorzucam dorzucam cały dzień i jak w końcu przyjmą to do 2-3h wstecz.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2016-12-06

No może, raz mi się udało w sumie czysty przypadek i sprawdził wszystkie.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2016-12-06

Znowu coś pozmieniali chyba bo nowe już się słabiej sprzedają. Jeszcze jedną rzecz zauważyłem, Wczoraj do popołudnia sprzedaż szalała w Azji i Europie, a z chwilą przebudzenia Stanów totalny zastój do końca dnia. Dzisiaj natomiast na odwrót, do teraz miałem nędzę, a Stany zaczynają kupować. Dziwna sprawa.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2016-12-06

(2016-12-06, 15:45:19)guteksk7 napisał(a): Znowu coś pozmieniali chyba bo nowe już się słabiej sprzedają. Jeszcze jedną rzecz zauważyłem, Wczoraj do popołudnia sprzedaż szalała w Azji i Europie, a z chwilą przebudzenia Stanów totalny zastój do końca dnia. Dzisiaj natomiast na odwrót, do teraz miałem nędzę, a Stany zaczynają kupować. Dziwna sprawa.


To ciekawe bo u mnie się sprzedają nowe i stare. Zdecydowanie grudzień ruszył z kopyta Icon_biggrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2016-12-06

Niby sprzedaje nowe ale to nie jest to czego bym oczekiwał, po 2 dniach już się przestają sprzedawać i trzeba dosyłać kolejne.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Marcin_K - 2016-12-07

Ja u siebie zaobserwowałem, że editoriale wiszą i czekają pomimo zaakceptowania, natomiast zwykłe zdjęcia są błyskawicznie.