Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-09-30

Potwierdzam - mała zmiana nazwy pliku pomaga "odwiesic" taki plik Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-10-01

UWAGA, UWAGA Smile

Coś może się jednak zmieni na lepsze:

http://forums.submit.shutterstock.com/topic/89455-site-update-changes-to-shutterstock%E2%80%99s-search-results-pages/?pl=SubGF&code=2vd_20DTwzGk-FOnhUYHai&state=2cd1c0186134c120f55359f2d0f2e131

As you know, we are investing in upgrading the technology that powers Shutterstock’s infrastructure, website, and mobile apps. With these improvements, we’ll be able to deliver improved functionality and a better overall user experience.

One change we have made this week, in response to contributor feedback, is to the search results pages. We are removing the dropdown menu for New, Most Relevant and Popular. These options will now display side by side as tabs, highlighting the different ways customers can discover new content.

We are continuously working to improve your experience as a Shutterstock contributor and we appreciate your feedback.

Thanks,
Kate


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-10-01

menu od zawsze bylo "drop down" i jakos nowe zdjecia sie sprzedawaly, te ich przechwalki o tym jak to inwestuja i sluchaja glosu ludu juz mnie nudza


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-10-01

yuma - mnie ten post na forum o tyle ucieszył, że widzę choćby cień zainteresowania problemem ze strony SH
Reakcje fotografów są raczej pozytywne.
Ja się wstrzymam z oceną około tygodnia.
Potwierdzam jedynie, że i u mnie sprzedaż nowego kontentu jest praktycznie śladowa.
Wrzucam na bigstock, fotolie - i tam od razu sie coś dzieje, a na SH mam wrażenie, że foty trafiają do jakiejś zamrażarki Icon_sad
Mam nadzieję, że te modyfikacje adminów SH doprowadzą do odwilży

poza tym - jako użytkownikowi innych serwisów - wydaje mi się, że kupującym będzie teraz łatwiej (po usunięciu dropdown menu) kliknąć pozostałe opcje, czyli new i best matches (czy jak to sie tam zwie)... przywrócą jeszcze undiscovered i może się polepszy
...
(Undiscovered - co wcale mnie nie dziwi - jest często wykorzystywane przez mojego znajomego grafika, który po prostu szuka w ten sposób zdjeć, które jeszcze w sieci nie zaistniały)


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-10-01

Obawiam sie ze usuniecie Undiscovered jest nieodwracalne, faktem jest ze bylo to glowne miejsce do poszukiwan zdjec ktorych jeszcze nie ma tysiecy w sieci a takze nowych zdjec jak zreszta napisales, jednakze w ten sposob mozna bylo latwo obliczyc ile zdjec z tej wielkiej 100mln bazy nigdy sie nie sprzedalo co Shutterstock nie do konca bylo na reke. Mam nadzieje ze Twoje prognozowania przepelnione optymizmem sie spelniaIcon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-10-01

Ja za undiscovered tęsknił za bardzo nie będę Icon_wink
Wychodzę z założenia, że dobre zdjęcia zostaną przez kupujących zauważone - niezależnie od tego jak wielki będzie zalew nowych... choc ostatnie tygodnie nadwątliły dość znacznie to przekonanie
Mam nadzieję, że sekcja NEW będzie teraz po prostu cześciej odwiedzana... czego wszystkim życzę Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2016-10-04

Ktoś z was korzysta z aplikacji na ios - Contributor? U mnie od soboty nie odświeża i pokazuje same errory. 


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2016-10-04

(2016-10-04, 10:53:48)guteksk7 napisał(a): Ktoś z was korzysta z aplikacji na ios - Contributor? U mnie od soboty nie odświeża i pokazuje same errory. 

U mnie sie nie odświeża bo nie ma sprzedaży. Icon_mrgreen Ale faktycznie jedyne pobranie które było w tym miesoącu też nie pokazuje.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - gubernat - 2016-10-04

(2016-10-04, 10:53:48)guteksk7 napisał(a): Ktoś z was korzysta z aplikacji na ios - Contributor? U mnie od soboty nie odświeża i pokazuje same errory. 
U mnie się dzisiaj nie dawno przebudził Smile po weekendowej drzemce.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-10-04

u mnie wszystko dziala, w Sobote zmienil sie troszke wyglad i wtedy byly jakies problemy ale po restarcie wszystko gra