Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - tomek1961 - 2016-09-05

Mamy ciąg dalszy perypetii z Shutterem , u mnie strona w ogóle nie chce się otworzyć
To już dawno przestało być zabawne Icon_evil


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ajt - 2016-09-05

Zachęcony wczorajszą szybką akceptacją też wrzuciłem kilkanaście fotek, ale dopiero koło 19-tej. Trochę się spóźniłem, bo do teraz wiszą jako pending. Strona też jakoś wolniej się ładuje. U nich dzisiaj niestety Labor Day, więc pewnie pójdą na paradę, a do roboty dopiero jutro Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - KAPA - 2016-09-05

Podziwiam, że ciężko pracują, mają prawo do świętowania, to również nie podlega dyskusji. Niemniej jednak efekty ich ciężkiej roboty przypominają mi osiągnięcia z końca epoki socjalizmu w naszym jak go tam zwać ...
Partia zapewniała, telewizor na wyścigi z radiem i prasą opowiadał, efekty były najbardziej widoczne na półkach sklepowych. Wielka pustka proszę Państwa szanownego.
Tu niestety bardzo podobnie jest.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-09-05

Jakto KAPA przecie polki w Shutterstocku pelne? i to nawet jak nigdy. Gorzej bo sklep albo zamkniety, albo zaraz wracam, albo sprzedaja cos z pod ladyIcon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - KAPA - 2016-09-05

efekt ten sam, cotrybutory biorą w dupe a nie do portfela


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2016-09-05

Dziś przypadkiem znalazłem kolejne jakieś cuda;/
Mianowicie nie wyświetlają się wszystkie słowa kluczowe....zdziwiony przeszedłem do edycji ( ponieważ myślałem że zapomniałem dodać niektórych słów kluczowych ) a tam wszystko jest!
Natomiast w wersji dla klienta nie widać już części słów kluczowych....wtf?
Ktoś zauważył coś takiego u siebie?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-09-05

sprawdzilem kilkanascie na wyrywki, wszystko wyglada ok


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2016-09-05

Ajć....może nie do końca precyzyjnie sie wyraziłem....chodzi o pliki video to raz a dwa o nowe pliki, dodane w ostatnim tygodniu.
No i oczywiście brakuje tylko części słów kluczowych ale czasem istotnych.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - KAPA - 2016-09-05

u mnie kilka fotografii nie ma żadnych słów kluczowych, oczywiście były, zawsze wpisuję, po akceptacji pustka. Najbardziej zabawne jest to, że nie mogę dodać niczego, wpisywać to sobie mogę ale nie ujawnia się przycisk od zatwierdzenia.

Piszę zabawne, bo to już nawet wkurwiające przestało być.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2016-09-05

Twoja wypowiedź napawa mnie optymizmem....tzn w tym sensie że jest jakiś ogólny problem z tym i że prędzej czy później to zrobią....chyba;]