Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2016-08-31

u mnie zwykle pokazują się 4 Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hmc - 2016-08-31

(2016-08-31, 15:32:05)GregorK napisał(a): u mnie zwykle pokazują się 4 Icon_cheesygrin

Podobno chwalimy się w innym miejscu Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rpd - 2016-08-31

(2016-08-31, 15:32:05)GregorK napisał(a): u mnie zwykle pokazują się 4 Icon_cheesygrin

czepiasz się Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2016-08-31

(2016-08-31, 14:17:46)rpd napisał(a): Napisałem do nich, wpisałem numery tych plików, które zauważyłem, że nie sa ujęte w statystykach. Zobaczymy czy odpowiedzą.
Co gorsze dzisiaj też mam już takie "pobrania-widmo"
No i jeszcze jedno dziwadło. Na mapce zawsze pokazywało się ostatnie 10 pobrań, teraz widzę 9

te pliki widmo moim zdaniem (tylko i wyłącznie to moja teoria) mogą być wynikiem powtórnego ich pobrania.
tzn. jeśli klient raz kupił dane zdjęcie, pobierając je ponownie już za nie nie płaci. Sądzę, że zaszfankował właśnie filtr, który ukrywał przed nami te podwójne pobrania. 


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rpd - 2016-08-31

(2016-08-31, 19:33:34)GregorK napisał(a): te pliki widmo moim zdaniem (tylko i wyłącznie to moja teoria) mogą być wynikiem powtórnego ich pobrania.
tzn. jeśli klient raz kupił dane zdjęcie, pobierając je ponownie już za nie nie płaci. Sądzę, że zaszfankował właśnie filtr, który ukrywał przed nami te podwójne pobrania. 

na forum Shutterstock ktoś twierdził, że to nie to, bo pojawiły mu sie pobrania całkowicie dziewicze i nie zostały zaliczone. Zobaczymy co odpowiedzą, dzisiaj też mi rośnie kupka niezaliczonych. Oby rozwiązali to tak sprawnie jak sprawę sprzed kilku tygodni z dublowaniem Dli. Najwyraźniej nie mogą sobie poradzić ze zmianami.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-08-31

pojawiły sie u mnie kolejne pobrania- widma.
Są to na pewno zdjęcia, które dość dobrze sie sprzedają - ale w jednym przypadku poprzednie pobranie miało miejsce grubo ponad miesiąc temu - zatem na długo przed wprowadzeniem zmian przez SH.
Napisalem do supportu... dam znać, jak odpiszą


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-09-01

Mam odpowiedź:

The recent issue was that the map was also including re-downloads and watermarked preview images in the display.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rpd - 2016-09-01

GregorK, miałeś rację.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - KAPA - 2016-09-01

coś im się tam konkretnie pier.... nie udaje, wywalili mi ponad 4 tysiące plików, zostało sześć, duże gały dostałem, napisałem do nich, taki troszkę jestem wściekły


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-09-01

KAPA przeciez wyslesz jeszcze raz jaki problem? mi wywalili 11 tysi Icon_cheesygrin