Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2016-08-27

Niestety u mnie mapka nie odświeza się poprawnie ...nadal nie pojawiają się nowe na bierząco..jak dawniej wtedy miałam najpierw na mapce a dopiero potem w tabelce teraz są od wczoraj w tabelce a na mapce ni huhu Icon_wink coś jeszcze im kuleje Icon_rolleyes


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tomeyk2 - 2016-08-27

(2016-08-27, 07:33:57)oxygenka napisał(a): coś jeszcze im kuleje Icon_rolleyes

Sprzedaż Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-08-29

Na oficjalnej glownej ( bez logowania) strona to jakby co jakis czas wraca do catche, wczoraj bylo 98 mln zdjec w bazie + 790k dodawanych tygodniowo a dzis wrocilo do 93mln+800k. Chyba ze ktos z forum wykasowal swoje 5mln PF Icon_cheesygrinIcon_cheesygrin
tak czy inaczej nie dlugo peknie 100mln ale to juz temat na sciane placzu Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - padmak - 2016-08-29

Wszystkie nowości są w tych "brakujących" 5 milionach - dlatego nowości się nie sprzedają Smile
Zaraz miało być Icon_sad


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2016-08-29

(2016-08-29, 11:59:18)yuma2 napisał(a): Na oficjalnej glownej ( bez logowania) strona to jakby co jakis czas wraca do catche, wczoraj bylo 98 mln zdjec w bazie + 790k dodawanych tygodniowo a dzis wrocilo do 93mln+800k. Chyba ze ktos z forum wykasowal swoje 5mln PF Icon_cheesygrinIcon_cheesygrin
tak czy inaczej nie dlugo peknie 100mln ale to juz temat na sciane placzu Icon_cheesygrin

I to się nazywa klęska urodzaju Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2016-08-30

Mapka znowu działa, sprzedaż ruszyła ale nowości niestety nie.

Na międzynarodowym forum Shutterstock głosy są w identycznym tonie co u nas. Dominuje niezadowolenie i wieszanie psów na informatykach i nowym systemie. Może wrócą do poprzedniego? Icon_rolleyes


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-08-30

(2016-08-30, 13:38:56)GRANDWarszawa napisał(a): Mapka znowu działa, sprzedaż ruszyła ale nowości niestety nie.

Na  międzynarodowym forum Shutterstock głosy są w identycznym tonie co u nas. Dominuje niezadowolenie i wieszanie psów na informatykach i nowym systemie. Może wrócą do poprzedniego?  Icon_rolleyes

moze i wroca jesli ilosc Dl spadnie, mysle ze bardziej licza sie z glosem klientow anizeli sprzedawcow tym bardziej ze do tej pory nikt z Shutterstock nie zajal stanowiska na zadnym forum w tej sprawie i 1000s pytan, pomimo ze na inne pytania odpowiadaja.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rpd - 2016-08-31

wczoraj zauważyłem dziwną rzecz.
Kilka zdjęć, które pojawiły mi się na mapce jako sprzedane nie pokazuje mi się w dziennych statystykach sprzedaży. Takie pobrania widmo. Miał ktoś podobną sytuację ?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - alicjane - 2016-08-31

Ja miałam podobnie, ale tylko jedno zdjęcie widmo zauważyłam.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-08-31

Potwierdzam - u mnie takie zdjęcie widmo pojawiło się dziś w nocy i nigdzie w "earnings" go nie widzę...