Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - rzoze19 - 2016-08-25

Hejka...

Kilkanascie postow wczesniej pisalem o tym ze konto mi zawiesili....
To sa jakies jaja co oni tam w tym shutterstocku robia!
Pierwsze co to napisali mi ze blokuja mi konto z uwagi ze ukradlem komus zdjecie.
Napisalem do nich ze to moja fotka. Oni na to, ze prosze udowodnij. No to wyslalem im rawa, krok po kroku fotki jak opracowywalem fote, opisalem gdzie robiona, jakim sprzetem, w jakim celu itd itp....
Odpisali ze nie przekonuje ich to i usuneli mi konto zupelnie. Aha..... Napisali ze juz sprawa zamknieta i to ich ostateczna decyzja.... Wkurzylem sie, wyzbieralem wszyskie podobne foty z shutterstocka i wyslalem do nich z zapytaniem komu oni ukradli fotki. Opisalem im moja nieszczesna fote w maksymalnych detalach czym sie rozni od innych oraz wystosowale list pozegnalny z podziekowaniami za wspolprace. Dostalem odp. ze to juz ostateczna decyzja i nie ma odwrotu. Pomyslalem, coz trudno co mam zrobic? Pogodzilem sie z faktem ze to juz po ptokachSmile az tu po 2 dniach przychodzi mail. "Ponownie zrobiliśmy dochodzenie i faktycznie fotka nie jest kradziona czy cos w tym stylu, konto bedzie przywrócone do 72 godz".
Sprawdzam to swoje konto i faktycznie powoli pliki wracaja.... 
Tak w wielkim skrucie wygladaly moje problemy z shutterstockiem....
Pozdrowienia dla wszystkich....
Icon_razz Icon_razz Icon_razz  


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2016-08-25

Masakra współczuje przejść. Możesz pokazać jakiej fotki nie powinniśmy robić w przyszłości?: P


RE: Problemy techniczne Shutterstock - bluefilter - 2016-08-25

"konto bedzie przywrucone do 72 godz"

Wiem że emocje Tobą targają, ale ktoś pomyśli że tak się pisze "przywrucone"


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Yuri - 2016-08-25

To nieszczęsne "przywrucone" zostało przecież użyte przez SS, rzoze19 zacytował ich odpowiedź.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - bluefilter - 2016-08-25

O to przepraszam.

Jeszcze nigdy mi nie odpisali w języku polskim.

Czyżby szło nowe?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2016-08-25

Zastanawiam się jak podobną fotę trzeba zrobić, żeby te ich skrypty mogły to zakwalifikować jako kradzież. Przecież ta fota musiała być łudząco podobna (jak nie identyczna) do jakieś istniejącej już na stronie. Kiedyś wysłałem swoją fotkę (wcześniej już przyjętą) to pierwsza poleciała, z komentarzem że już mam taką samą w portfolio, raczej inspektor tego nawet nie widział.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Yuri - 2016-08-25

Nowe idzie i rodzi się w ciężkich bólach.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-08-25

W innym wątku piszemy sobie o plagiacie - a tu koledze usuwają konto za rzekomą kradzież foty...
Najbardziej mnie martwi w tej historii fakt braku zmiany decyzji po wysłaniu im RAWa - to niby jak inaczej udowodnić własność swego zdjęcia???
...
a od sformułowania "... w skrucie..." aż zęby bolą Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rzoze19 - 2016-08-25

Przywrucone poprawioneSmile ale wstyd ze taki byk.... Pozdrawiam...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2016-08-25

Rzoze, pokażesz nam to zdjęcie?