Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-08-22

Iwłaśnie wróciłem pełen zapału z wakacji... a tu nie wiadomo, czy jest sens wrzucać teraz cokolwiek
Ostatni tydzień pobrań - najgorszy w całym roku. Nowe zdjęcia nie sprzedają się w ogóle.
Bestsellery spadły z 2-3-4 miejsc w wyszukiwarce kilkadziesiąt miejsc niżej - i to widać po ilości pobrań.
Nawet na stronę wejść nie mozna, mapka - jak ją rano widziałem - pokazuje stan z 18/08....
Stoki się kończą Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2016-08-22

Z racji tej całej sytuacji gdzie polecacie założyć konto (mam już na Shutterstock i Fotoli, a na Istocku mam Bana) jako trzeci stock ? Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tomek1961 - 2016-08-22

Strona wariuje , raz się otwiera a zaraz potem już nie o ilości pobrań nie wspomnę.
Masakra jakaś  Icon_mad Icon_mad


RE: Problemy techniczne Shutterstock - alicjane - 2016-08-22

Dobrze, że grzebią przy stronie teraz w wakacje kiedy itak sprzedaż jest najmniejsza, tylko oby do września skończyli ten cały remont. Ja tam wierzę, że będzie lepiej Icon_mrgreen


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2016-08-22

(2016-08-22, 12:37:38)szakalikus napisał(a): Z racji tej całej sytuacji gdzie polecacie założyć konto (mam już na Shutterstock i Fotoli, a na Istocku mam Bana) jako trzeci stock ? Smile

Polecam 123 RF no i z racji zaistniałej sytuacji złożyłem akces aplikacyjny do Getty.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-08-22

stona Shutterstock dziala, ale nie dla kontrybutorow.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotoluk1983 - 2016-08-22

Oby naprawili problem bo taka derastyczna zmiana z dnia na dzień to mega dziwna jest. Do tej pory z teg co orietuje sie to informawali nas o wszelkich zmianach wiec pewnie to co sie dzieje jest jakims problemem technicznym.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2016-08-22

(2016-08-22, 13:18:56)yuma2 napisał(a): stona Shutterstock dziala, ale nie dla kontrybutorow.

Już działa.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GRANDWarszawa - 2016-08-22

Ekspresowo rozpatrują teraz zdjęcia i to może świadczyć tylko o tym że ludzie dali sobie na wstrzymanie i czekają co będzie się działo z Shutterstock dalej. W moim przypadku lipiec był rekordowo bogaty a sierpień będzie rekordowo ubogi. Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2016-08-22

Najwyraźniej Shutterstock z czymś walczy albo nie radzą sobie technicznie  z przemianami które stopniowo wprowadzają  a też nie zdziwił by mnie jakiś atak hakerski.. co chyba juz w tym roku raz miało miejsce .. może to tylko takie moje dyrdymały ale pierwszy raz odkąd tu jestem maja tak poważne kłopoty..a my taki dołek Icon_frown