Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2016-08-18

W most recent tak, wszystko po staremu. Gorzej ze sprzedażą. W moim przypadku spadek o jakies 40-50% w stosunku do zeszłego tygodnia. Popular jest dalej nie pokoleji, moje zdjęcia/ilustracje, które są naprawde popularne sa gdzieś daleko, a na pierwszych miejscach wylądowały starocie.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Yuri - 2016-08-18

U mnie sprzedaż ruszyła, ale same szproty. Z nowości nic nie idzie, większość to pliki sprzed 1-2 lat, najnowsze sprzed 1-2 miesięcy. Przez kilka ostatnich dni zeszło mi trochę sprzedażowych hitów sprzed kilku lat.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - guteksk7 - 2016-08-18

Mi też nowości nie idą, to nie to co kiedyś po godzinie od przyjęcia pierwsze dile ehhh...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-08-18

cos tam ruszylo, j/w stare hity z 2014-15 sie sprzedaja, ale o dziwo kilka zdjec z ostatnich 3mcy tez sie sprzedalo


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-08-18

przeciaganie w Catalog Manager naprawione


RE: Problemy techniczne Shutterstock - iquacu - 2016-08-18

(2016-08-17, 20:24:37)oxygenka napisał(a): Moim zdaniem wszystko wraca do normy.. w Most Recent juz mam w normalnej kolejności Smile

U mnie też Smile Mam nadzieje że "popularne zdjęcia" też będą po staremu..


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rzoze19 - 2016-08-18

U mnie wyleciało całe portfolio! Konto zablokowane! Od kilku dni prawie nic sie nie sprzedaje.... MASAKRA! Pisze do nich o co chodzi i 0 odp.... 
Miał juz ktoś cos podobnego??


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-08-18

(2016-08-18, 22:52:51)rzoze19 napisał(a): U mnie wyleciało całe portfolio! Konto zablokowane! Od kilku dni prawie nic sie nie sprzedaje.... MASAKRA! Pisze do nich o co chodzi i 0 odp.... 
Miał juz ktoś cos podobnego??

konto zablokowane czy nic sie nie sprzdaje?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2016-08-18

Od mniej więcej połowy dnia zablokowała mi się mapka na shutterze.
Tzn pokazuje cały czas 10 sprzedanych zdjęć rano...wszystko co się później sprzedało nie widnieje na mapce, można zobaczyć tylko w tabelkach, co i za ile poszło....ktoś też tak ma?;>


RE: Problemy techniczne Shutterstock - rzoze19 - 2016-08-19

(2016-08-18, 23:29:03)yuma2 napisał(a): konto zablokowane czy nic sie nie sprzdaje?

Lipa ze ściąganiem juz była przed zablokowaniem. Zablokowanie konta przez to ze niby przeslalem fotke juz wczesniej przeslana przez innego uzytkownika.....  A to przeciez moja fota! Tak wiec nie wiem w ogole o co chodzi. Po zablokowaniu zaczeły sie jakieś dziwne akcje. Raz w portfolio pokazalo mi wiecej plikow jak posiadam, a teraz juz zostaly tylko 3 pliki..... Pisze do nich zeby dali znac o co chodzi i zero odp... Teraz nie wiem czy to jakas ogolna akcja czy u mnie tylko taki problem...
pozdrawiam...