Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2016-08-12

a czy jest jakaś osoba której to tasowanie usprawniło sprzedaż? może ktoś nowy z niedużym portfolio ma teraz dwa razy więcej DLi niż przed zmianą? u mnie praktycznie spadła do zera, dzisiaj 13:00 godzina i 3DL na koncie.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-08-12

ciezko oceniac po kilku dniach, u mnie troche ilosc DL spadla o ok 30%, zaczely sprzedawac sie starsze zdjecia i te nigdy nie sprzedane, nic z ost 2-3mc nie sprzedaje sie juz od 2-3tyg, napewno olimpiada i sezon ogorkowy ma swoj wplyw, zobaczymy jak to bedzie


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hmc - 2016-08-12

(2016-08-12, 12:56:31)szakalikus napisał(a): ... u mnie praktycznie spadła do zera, dzisiaj 13:00 godzina i 3DL na koncie.

I w tym pewnie zero nowości?
Chyba niedługo, sprzedaż czegokolwiek nowego, będzie się kwalifikowało do wątku Miłe zaskoczenie ..."


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2016-08-12

(2016-08-12, 12:56:31)szakalikus napisał(a): dzisiaj 13:00 godzina i 3DL na koncie.

Weź się nie przechwalaj Icon_razz
Ja mam 13:30 i zero;]


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-08-12

ciekawe czy osobom z Royalty $0.25 za DLa tez spadla sprzedaz czy wrecz przeciwnie?
z tego co czytalem profit Shutterstock spadl o 12% od 2012 tak wiec jak to mowia wszystkie chwyty dozwolone by odrobic straty


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Yuri - 2016-08-12

U mnie tez sprzedaż spadła drastycznie. Dzisiaj jest trochę lepiej, ale nadal słabo. Najdziwniejsze jest to, że na 20 DLi 4 pliki poszły dwukrotnie a jeden trzykrotnie. Wszystkie dzisiejsze sprzedaże to pliki starsze. Nowości nie schodzą wcale.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2016-08-12

U mnie też od jakiegoś czasu (krótkiego) jest sporo (codziennie) podwójnych i potrójnych sprzedaży czego wcześniej nie było.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Yuri - 2016-08-12

Może to są jakieś nieodnotowane (przez sprzedających) sprzedaże, które są w jakiś sposób odzyskiwane. Być dłuższego czasu nie mieliśmy do czynienia ze spadkami sprzedaży - tylko system nas o nich nie informował - takie luźnie przemyślenie.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - bluefilter - 2016-08-12

(2016-08-12, 13:36:40)fotorince napisał(a): Weź się nie przechwalaj Icon_razz
Ja mam 13:30 i zero;]

To nie może być prawda.......
Pannice nie mają wzięcia??
No przecież szpetnych nie masz....


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2016-08-12

(2016-08-12, 14:26:21)bluefilter napisał(a): To nie może być prawda.......
Pannice nie mają wzięcia??
No przecież szpetnych nie masz....

To już kwestia gustu.
Ale dziś nic nie ma wzięcia, wciąż zero;]