Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - bluefilter - 2016-08-05

(2016-08-05, 07:55:35)rpd napisał(a): myślałem, że to surykatki ale człowiek uczy się całe życie Smile

Babola walnąłem? Muszę sprawdzić pisownię.....


RE: Problemy techniczne Shutterstock - spyman - 2016-08-05

Na wstępie się przywitam bo nie miałem wcześniej okoliczności a jestem tu nowy. Ale już zdążyłem się zorientować że stoki się kończą więc nie trzeba mnie uświadamiać  Icon_wink . Nie wiem czy zauważyliście że ostatnio zmienił się chyba wygląd szutera? Ciekaw jestem Waszych opinii. Nie widzę np możliwości sortowania obrazków na "nieodkryte". Nie ma też na pierwszej stronie powiększania obrazka z wyskakującym opisem po kliknięciu. Od razu przenosi mnie na stronę z wybranym "dziełem". Jest za to coś takiego w sortowaniu, jak "najlepiej dopasowane"... Wcześniej chyba tego nie było. I tak dalej i tak dalej Icon_wink No chyba że tylko ja tak mam  Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2016-08-05

(2016-08-05, 07:55:35)rpd napisał(a): myślałem, że to surykatki ale człowiek uczy się całe życie Smile

I wsród surykatek może są  surogatki.. SmileSmile

(2016-08-05, 06:13:52)bluefilter napisał(a): Co Ty spać nie możesz?
Generalnie się nie wylogowuję, ale jak system zmusza to gości na plaży się pojawia,
lub filmik z surogatkami.

Sniło mi się że sprzedałam dwa sody po 105 $   i szybko poleciałam do kompa sprawdzić Smile Icon_mrgreen


RE: Problemy techniczne Shutterstock - bluefilter - 2016-08-11

Nie wiem jak u Was, ale nie mogę podwyższyć minimalnej kwoty do wypłaty, ani metody wypłaty.
Przyblokowali mi te dwie rubryki.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2016-08-11

Sprawdziłem - też jest zablokowane. Pojawiła się natomiast wskazówka:
Payout Information
Want to make changes? Contact support


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2016-08-11

Wchodzę na moje pf - ustawiając od najnowszych - pojawiają się zdjęcia zaakceptowanie chyba ponad 2 tyg temu (wrzucam w tym tygodniu codziennie)... A jak jest u Was?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2016-08-11

(2016-08-11, 22:19:21)maccio napisał(a): Wchodzę na moje pf - ustawiając od najnowszych - pojawiają się zdjęcia zaakceptowanie chyba ponad 2 tyg temu (wrzucam w tym tygodniu codziennie)... A jak jest u Was?

Dokładnie tak samo... totalny bałagan..  Icon_frown to te nowe algorytmySmile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-08-11

(2016-08-11, 22:19:21)maccio napisał(a): Wchodzę na moje pf - ustawiając od najnowszych - pojawiają się zdjęcia zaakceptowanie chyba ponad 2 tyg temu (wrzucam w tym tygodniu codziennie)... A jak jest u Was?

malo tego, popular tez sa do gory nogami - powyciagali jakies stare gnioty i niby to maja byc moje bestsellery


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2016-08-12

U mnie to samo - zarówno popular jak i new w rozsypce


RE: Problemy techniczne Shutterstock - richart - 2016-08-12

Ten bałagan trwa u mnie od momentu kiedy zmienili interface i sposób pokazywania obrazów. Np. moje popularne to są najczęściej te najnowsze a przecież wiem, że te nie sprzedają się najlepiej...