Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2016-06-15

dla kupujacych juz działa edit.dla wszystkich juz dziaała


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hmc - 2016-06-15

To już wiadomo, czemu sprzedaż stoi mi w miejscu od rana.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2016-06-15

U mnie dla odmiany nadal nie działa


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-06-15

(2016-06-15, 19:02:21)hmc napisał(a): To już wiadomo, czemu sprzedaż stoi mi w miejscu od rana.

obawiam sie ze strona padla tylko na godzinke


wszystko wrocilo do normy tylko kto mi tera lodda piniondze no kto sie pytom?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - MilenaKarolina - 2016-06-15

Raz działa, raz nie działa...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-06-15

takie numery:

This morning, Shutterstock experienced a third-party denial attack (DoS) which resulted in a temporary service outage for our website. All customer and contributor data is secure. No data has been accessed or stolen.
We have been working to mitigate the attack, and have restored service to Shutterstock.com. We know any downtime is a tremendous inconvenience and apologize for this interruption of service. Please note that we continue to work to have our site fully stabilized and will keep you updated via our Twitter feed.
Thank you for your patience during this situation. If there's anything we can do to help, please contact us at support@shutterstock.com.
Shutterstock Team


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tomek1961 - 2016-06-15

No i wszystko jasne,mam nadzieje ze szybko się uporają?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2016-06-15

Yuma, Ty wiesz wszystkoSmile A tak przy okazji, to co by było, gdyby ktoś im ukradł całą bazę zdjęć...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2016-06-15

No i teraz to mi ich po prostu żal ...Icon_sad i nas.. bo pomyślałam że może się taki scenariusz powtórzyć ... kurna ale nie będę kasandra..

(2016-06-15, 19:58:54)maccio napisał(a): Yuma, Ty wiesz wszystkoSmile A tak przy okazji, to co by było, gdyby ktoś im ukradł całą bazę zdjęć...
Oby nie..


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2016-06-15

(2016-06-15, 19:58:54)maccio napisał(a): Yuma, Ty wiesz wszystkoSmile A tak przy okazji, to co by było, gdyby ktoś im ukradł całą bazę zdjęć...

ktos by zostal milioneremIcon_cheesygrin

tak na powaznie, najprawdopodobniej celem byly dane platnosci klientow, maile i adresy tez mozna sprzedac, emaile do PayPala do spamowania/pishingu itp , watpie by ktos chcial ukrasc zdjecia ale oczywiscie bez urazySmile