Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - kreatorex - 2016-04-10

ale chyba te co mają burki to sportu chyba nie mogą uprawiać Icon_wink moze jakiś "pasek z ciężarkami" Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - stocking - 2016-04-14

u mnie panel Shutterstock umarl, po probie wejscia na submit.shutterstock.com
wywala 504 Gateway Time-out

byleby tylko za duzo nie popsuli bo i tak tydzien byl kiepski :/ :/


RE: Problemy techniczne Shutterstock - bluefilter - 2016-04-14

Wszystko działa jak należy, prócz sprzedaży.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - stocking - 2016-04-14

tak wrocilo po paru godzinach Smile
no i tak jak zauwazyles, rzeczywiscie nie dograli wszystkim modulu sprzedazy zdjec LOL u mnie jest jakas wersja lite


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Tomek De - 2016-04-21

Bo moduł sprzedaży jest teraz na Shutterstock rotacyjny Icon_cheesygrin Musisz cierpliwie czekać aż trafi się Twój dzień.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - GregorK - 2016-04-21

(2016-04-21, 19:53:22)Tomek De napisał(a): Bo moduł sprzedaży jest teraz na Shutterstock rotacyjny Icon_cheesygrin Musisz cierpliwie czekać aż trafi się Twój dzień.

doprecyzujmy ... Twój dzień w roku Icon_cheesygrin żebyś nie myślał,  o tygodniu np. Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Esdras - 2016-04-21

Mi się wydaje że nie jest rotacyjny!!! U mnie dziwny rekord się szykuje już 100 szprotek dobija i nic poza tym zero OD zero SOD zero eli no ale do rana jeszcze trochę czsu jest...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tomeyk2 - 2016-04-22

A coś w tym jest - wprawdzie mi do Twojego wyniku daleko, ale za ostatnie kilka dni 50 pobrań i same szprotki, nic innego się nie trafiło. Normalnie to jeden OD na 10-15 szprotek regularnie wpadał.
Coś się zacięło.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2016-04-25

Wyparowało mi przed chwilą 6 zdjęć z dzisiejszych sprzedaży... opisywaliscie podobne sytuacje wczesniej - czy u kogoś z Was było dzis podobnie?
...
Nie martwiłbym sie za bardzo - ale jest to 6 sprzedaży z jednej sesji (wszystkie zdjecia kupione z jednego miejsca - konkretnie Egiptu).
Biorę oczywiście pod uwagę możliwość zwrotu przez kupującego - ale nie mam w tej kwestii żadnego doświadczenia (nigdy jeszcze nie miałem takiej sytuacji) - stad pytanie, czy to możliwe, żeby ktoś kupił przed dwoma godzinami i juz zdążył zwrócić? Czy takie zwroty trwają dłużej?
Pytam, bo zielony jak szczypiorek jestem w tym temacie.
...
Jeszcze jedno - te zdjecia cały czas wyskakują na mapce SH


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotorince - 2016-04-25

Spokojnie,to sie czasem zdarza a dziś akurat nie tylko u Ciebie. Miałem to nie raz i nigdy żadnych zwrotów....nie na shutterze Smile