Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2015-10-22

Ja bym najchętniej zawiesił konto do czasu aż się ogarną...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - RedMoon - 2015-10-22

(2015-10-22, 07:20:32)szakalikus napisał(a): albo szukam na siłę usprawiedliwienia dla braku DL, albo mi sprzedaż siadła przez te nowe podglądy zdjęć Icon_razzIcon_razz

A to dziwne, bo ja muszę przyznać, że mi właśnie wzrosła, conajmniej dwukrotnie. Icon_cheesygrin A zawsze mnie zastanawiało, jak ludzie mogą tak w ciemno tyle zdjęć kupować, bo na tej miniaturce, to mało co było widać i ja bym się bał tak kupować. Pomysł z zoomem wg mnie fajny, zawsze mi tego tam brakowało, myślę że tego przecież tak nie zostawią i poprawią ten znak wodny. Przecież sami na siebie bata nie ukręcą i raczej nie zależy im na tym, żeby im sprzedaż zmalała, a wręcz odwrotnie.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2015-10-22

Możliwość podglądu/zoomu jest jak najbardziej ok.
Mnie ta opcja bardzo cieszy - czasami dopiero powiększenie daje realną możliwość porównania podobnych zdjec... albo np. jakości detali...
W moim przypadku często wyglada to tak, że np. z serii dandelionowej sprzedaje się jedna fota... a po godzinie (z tego samego miejsca - czyli ten sam nabywca) kolejnych 10...
Mam wtedy takie poczucie, że najpierw kupujący sondował jakość i jak się przekonał, że jest ok - kupował kolejne...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2015-10-22

Jeszcze jedna kwestia... powiększenia-podglądy zdjęć pionowych. Na forum Shutterstock sygnalizowany jest problem rozmytych prewek wertykalnych. Sprawdziłem u siebie kilka - na 10 zdjec w 1 przypadku mam nieostrą prewke. Jak u Was?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2015-10-22

Teraz jak spadnie ilość pobrań to albo przez debilne rozmycie niektórych zdjęć na podglądzie albo kradziejstwa typu klik zapisz jako..Ciekawe czy cokolwiek z tym zrobią..teraz to praktycznie za darmoche maja foty..


RE: Problemy techniczne Shutterstock - isia123 - 2015-10-22

Mnie też sprzedaż spadła o połowę. Ciekawe kto kupi takie rozmydlone wektory...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - tomeyk - 2015-10-22

Po świetnym wtorku, średniej środzie, przyszedł fatalny czwartek. Innego wytłumaczenia jak te zmiany nie widzę.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - oxygenka - 2015-10-22

Uważam że prewki powinny być mniejsze lub tak na Fotolii w powiększeniu ale nie w całości


RE: Problemy techniczne Shutterstock - hektor66 - 2015-10-22

Prewki powinny być mniejsze, jak ktoś ma foty w takiej rozdzielczości, nie potrzebuje większych to za darmo z palcem tam w tym..może zlikwidować znak wodny, którego teraz w zasadzie i tak nie ma...Jak już robią taki wielki podgląd to powinni trzasnąć na środku napis shutera a nie takie marne byle co, chociaż z taką wielkością jaka jest teraz to nie problem usunąć znak wodny nawet gdyby był widoczny


RE: Problemy techniczne Shutterstock - adalbert74 - 2015-10-22

New preview on images.... wątek na forum Shutterstock się rozrasta  Icon_rolleyes