Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - wiskad - 2015-06-17

(2015-06-17, 10:31:07)Swirk napisał(a): Mam do Szanownych Forumowiczów kolejne (jak zwykle głupie) pytanie, mianowicie jako, że nijak nie mogę przesyłać obrazków przez ftp do Shutterstock Total Commander'em (błąd wyskakuje pomimo kilkakrotnego przeprogramowywania, a z Fotolią i Dreamstime nie ma problemu) chciałbym się dowiedzieć jakiego programu używacie.(?)

U mnie TC działa bezproblemowo...


RE: Problemy techniczne Shutterstock - mikiel - 2015-06-17

tez miałem wczoraj z zalogowaniem problem, dziś działa ok


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2015-06-17

(2015-06-17, 10:31:07)Swirk napisał(a): Mam do Szanownych Forumowiczów kolejne (jak zwykle głupie) pytanie, mianowicie jako, że nijak nie mogę przesyłać obrazków przez ftp do Shutterstock Total Commander'em (błąd wyskakuje pomimo kilkakrotnego przeprogramowywania, a z Fotolią i Dreamstime nie ma problemu) chciałbym się dowiedzieć jakiego programu używacie.(?)

FileZilla, ale... spróbuj w Total Commanderz właczyc tryb pasywny


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Swirk - 2015-06-17

(2015-06-17, 11:13:10)fotek napisał(a): FileZilla, ale... spróbuj w Total Commanderz właczyc tryb pasywny

Dzięki

Mam włączony tryb pasywny do wszystkiego.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - maccio - 2015-06-30

Widzieliście jakie zmiany wprowadzają?


Terms of Service Change
On July 29, 2015, our Contributor Terms of Service will be updated. By clicking the "I Understand" button on the bottom of this document, you accept these Terms of Service.

Przed akceptacją pojawia się: "You can read a summary of the significant changes" - ale po kliknięciu - wyskakuje komunikat, że strona nie istnieje. Tez tak macie?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Scorpion_PL - 2015-06-30

Też tak mam, ale link "full terms" działa.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - borzywoj - 2015-06-30

pewnie zaraz ktoś im podkabluje, że nie działa podstrona i ją poprawią.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - gubernat - 2015-06-30

Pomyślałem sobie że przestawię na $35 z tego co napisali to można.
Cytat:1. The minimum payout amount has been lowered from $75 to $35
Ale wywala błąd że za niska stawka do wypłaty przez pay pal.
Chyba jeszcze wszystkiego nie mają dogranego do końca w konfiguracji.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Nightman - 2015-06-30

A mnie zastanawia punkt
Cytat:2. You agree that Shutterstock can permit customers to use editorial content for commercial purposes in limited circumstances (for example, when the customer obtains the necessary rights and clearances).


On occasion, customers may ask to use editorial content for commercial purposes because they are able to obtain the appropriate rights and clearances. This update allows us to permit these customers to use your editorial content for commercial purposes. Please note that this change does not create any additional liabilities or obligations for you.
Czy to nie jest przypadkiem sposób na ewentualny "zakaz panoramy"? Przerzucą architekturę do edytoriali a na kupującego spadnie odpowiedzialność za wykorzystanie?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2015-06-30

(2015-06-30, 21:18:53)Nightman napisał(a): A mnie zastanawia punkt
Czy to nie jest przypadkiem sposób na ewentualny "zakaz panoramy"? Przerzucą architekturę do edytoriali a na kupującego spadnie odpowiedzialność za wykorzystanie?

NA to wyglada, i chwala im za to. Moim zdaniem dawno powinno tak byc w zwiazku z edytorialami, bo tak czy inaczej nikt nie wie jak jego zdjecia zostaja wykorzystane a odpowiedzialnosc i tak ponosi fotograf.

Teraz to juz wogole nie dziala strona kontrybutora, i jak tu ladowac? jak tu zyc?