Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - mathom - 2011-05-31

Microsoft Pro Photo Tools, lub Lightroom jeśli nie zapomnę przed eksportem (ale LR zawsze sortuje alfabetycznie, co nie jest wskazane w FT)


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ambrozinio - 2011-06-01

Teraz już wiem o czym mówiliście jeśli chodzi o widoczność zdjęć. Wchodzę dziś na Shutterstock a tu pusto. Zdjęć w kolejce nie ma, w podglądzie galerii też... rzeźnik wrócił. Ale sprawdzam maila i mam prawie wszystkie zaakceptowane Smile ... tylko co z tego Icon_sad


Używam Microsoft Pro Photo Tools, kolega mathom pochwalił i teraz ja chwalę Smile



RE: Problemy techniczne Shutterstock - Nightman - 2011-06-01

Wychodzi na to że rzeźnik awansował i teraz tnie zaakceptowane foty >;oO


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Ariene - 2011-06-01

Icon_mrgreen Może niech mu ktoś wskaże, jakie śmieci warto wyrzucić z zasobów Shutterstock Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - klawod - 2011-06-01

Zawsze na początku miesiąca, jeśli przekroczyłem ustalony próg wypłaty dostawałem maila o wysokości wypłaty po potrąceniu podatku a w następnym miesiącu rybryka Gross Earnings się zerowała i liczyła na następną wypłatę. Teraz nic nie dostałem a Gross Earnings się nie wyzerowało. Shutterstock coś zmieniło czy coś im nie działa i trzeba będzie pisać żeby wypłatę w czerwcu dostać?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - Wuja - 2011-06-01

Może maja poślizg - też się zdziwiłem że bez zmian zostało.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - edi - 2011-06-01

ale to nie jest przeciez zaden problem techniczny, daj im pare godzin ! w NYC jest cos kolo 3-4 nad ranem
az spojrzalem z ciekawosci i rzeczywiscie przychodza maile 1 dnia nastepnego miesiaca ale sa to godziny 23 w przypadku 1 maja i okolo 18 w przypadku 1 kwietnia, wiec jak ci nie dojdzie do polnocy [oczywiscie czasu lokalnego w NYC] to wowczas mozna robic jakies halo o to ze $$ ni ma


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ambrozinio - 2011-06-01

U mnie dalej nie widoczne w galerii ale się sprzedają Smile To już coś Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne Shutterstock - ambrozinio - 2011-06-02

Dostałem odpowiedź z supportu abym wysłał im numery id zdjęć to rzucą okiem... ale chyba po ptokach bo wczoraj się uwidoczniły i całkiem miło się sprzedają jak na kilku godzinny poślizg Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - MaxyM - 2011-06-03

W ogole nie ma sensu wrzucac obecnie zdjec... Mi dzis znow poznikaly te, ktore przyjeli w zeszlym tygodniu. Sprzedaz ich jest znikoma, nic dziwnego... Coc jedno ktore jakims cudem sie utrzymalo na powierzchni, ma po kilka dli dziennie.