Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne Shutterstock (/watek-problemy-techniczne-shutterstock.html)



RE: Problemy techniczne Shutterstock - Nightman - 2015-04-17

Jest tam też opcja dźwiękowa czyli słuchasz co gadają i piszesz, problem w tym, ze ten co gada jest po litrze a do tego sepleni  Icon_lol
Co do problemu to już go rozwiązałem okazało się, że zainstalowany dodatek do przeglądarki blokował scrypt. Ten dodatek to Disconnect a jego zadanie to blokowanie śledzenia. Wchodząc na jakąkolwiek stronę jesteśmy poddawani wiecznemu śledzeniu.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - gubernat - 2015-04-17

(2015-04-17, 08:29:57)Tomek De napisał(a): Pokraczne litery to małe miki, a widziałeś już te nowe debilne zabawy z dopasowywaniem obrazków? Czuję że niedługo trzeba będzie rozwiązać tam jakiś rebus żeby się zalogować. Szkoda słów.

Takie sobie captcha zainstalowali. Czasami sie trafi takie, że nie sposób go poprawnie przepisać, rozwiązać. Nie pozostaje wówczas nic innego jak F5 i mieć nadzieją na łatwiejszy Icon_wink


RE: Problemy techniczne Shutterstock - fotek - 2015-04-17

(2015-04-17, 11:52:52)gubernat napisał(a): Takie sobie captcha zainstalowali. Czasami sie trafi takie, że nie sposób go poprawnie przepisać, rozwiązać. Nie pozostaje wówczas nic innego jak F5 i mieć nadzieją na łatwiejszy Icon_wink

Nie trzeba całej strony odświeżać... obok jest taka ikonka, do odswieżenia samego obrazka


RE: Problemy techniczne Shutterstock - gubernat - 2015-04-17

(2015-04-17, 13:25:25)fotek napisał(a): Nie trzeba całej strony odświeżać... obok jest taka ikonka, do odswieżenia samego obrazka

Fakt zapomniałem o niej Smile


RE: Problemy techniczne Shutterstock - lechyu - 2015-04-17

Wam też od kilku dni OD wpadają znacznie rzadziej?


RE: Problemy techniczne Shutterstock - yuma2 - 2015-04-17

(2015-04-17, 15:10:56)lechyu napisał(a): Wam też od kilku dni OD wpadają znacznie rzadziej?

U mnie jakos dziwnie, mam dzien ze jest ich sporo az za duzo bym powiedzial w sensie ze az dziwne potem przez dwa dni zero lub jeden i potem znow taka rotacja. Generalnie mam wiecej niz mialem w poprzednich miesiacach, ale to moze byc zwiazane z tym ze ogolnie Dl mam wiecej.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - gubernat - 2015-05-01

Może nie najodpowiedniejszy temat ale chyba najbliższy.
SS nie przyjmuje plików większych od 30MB przez stronę. Przez FTP niby się wgrywają, ale potem nie można dokończyć uploadu już przez stronę (nie widzi system tych plików). Na szybko jedyne co przyszło mi do głowy to zapisywać pliki z gorszą jakością żeby się zmieściły w ich limicie.

ps. Podobnie jest zrobione na 123rf.


RE: Problemy techniczne Shutterstock - gubernat - 2015-05-01

A jednak po długim czasie dodało większy plik niż 30MB przez FTP


RE: Problemy techniczne Shutterstock - MattZ90 - 2015-05-12

do usunięcia


RE: Problemy techniczne Shutterstock - szakalikus - 2015-05-12

Hmmm działa Wam strona SS? Dla klientów mi chodzi ale contributor nie Icon_sad