Stock Board - forum fotografii stockowej
Ekskluzywnie na iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Ekskluzywnie na iStockphoto (/watek-ekskluzywnie-na-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - aniaz - 2013-03-22

Dzięki! Możesz nawet przekleić na pw, jak coś jest istotnego to sama poczytam Icon_wink


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - fotek - 2013-03-22

Jest już wątek o sprzedaży w lutym (4 posty), ale ktoś tam pisze, ze nie było jeszcze naliczania


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - aniaz - 2013-03-22

Ok, dzięki za info Smile
Najwcześniej pewnie coś koło poniedziałku/wtorku pewnie zaczną naliczać.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Gubcio - 2013-03-22

Fotek: U mnie właśnie mija miesiąc. Dochody jeszcze nie osiągnęłu poziomu IS sprzed rezygnacji, ale też na to nie liczyłem, na tą chwile jest to około 70%. Najlepiej radzi sobie IStock, Shutterstock i 123rf i Fotolia, słabiej CanStockPhoto i dreamstime. Teraz mam wrzuconych około 30% zdjęć na "nowych" stockach, więc myślę że trzeba jeszcze poczekać. Nie chcę zapeszać, jeśli tak dalej będzie szło to pozostałe zdjęcie powinienem wrzucić do końca kwietnia maxymalnie połowy maja i wtedy powinno byc ok. Tak jak pisze aniaz żeby ocenić skutki przejścia trzeba odczekać około 3 miesięcy.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - fotek - 2013-03-22

Dzięki za informacje Smile


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - fotek - 2013-03-22

(2013-03-22, 09:52:13)aniaz napisał(a): Ja już na Shutterstock jestem na stawce $0,33, ale tutaj ważną rolę ma wielkość portfolio, przy takich groszach Icon_wink

Po burzy mózgu... ten fragment mnie przekonuje do rezygnacji z EX. Jeżeli w 3 tygodnie dałaś radę uzbierać $500 na taką stawkę, to nie jest tak źle. Masz ciekawsze zdjęcia IMO, ale nawet polowa tej kwoty to całkiem dobry wynik.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Wuja - 2013-03-22

Warto wziąć poprawkę że teraz ma się dużo zdjęć do wysyłania jak się skończy zapas może być gorzej. To tak żeby się za dobrze nie spało Icon_wink


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - fotek - 2013-03-22

(2013-03-22, 23:14:37)Wuja napisał(a): Warto wziąć poprawkę że teraz ma się dużo zdjęć do wysyłania jak się skończy zapas może być gorzej. To tak żeby się za dobrze nie spało Icon_wink

Wiem Krzychu. Najważniejsze dla mnie to osiągnąc podobny poziom dochodów. Potem można myśleć jak je zwiększyć Smile


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Wuja - 2013-03-22

Jasne. Smile Decyzja wydaje się słuszna. Powodzenia.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - aniaz - 2013-03-22

Nie chcę jeszcze oceniać tej sytuacji, tak jak pisałam - jeszcze jestem za krótko bez korony Icon_wink
Ale na pewno da się żyć bez IS Icon_wink Nie ukrywam, że było tam łatwiej, teraz jest dodatkowa praca, może za te 2-3 miesiące się wyrówna, ale później powinno (musi?) być tylko lepiej.

A ten zapas zdjęć trzeba tylko uzupełniać i to regularnie.