Stock Board - forum fotografii stockowej
Ekskluzywnie na iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Ekskluzywnie na iStockphoto (/watek-ekskluzywnie-na-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - monster666 - 2009-02-05

Ja jeszcze parę miesięcy poczekam. Jeżeli nie będzie poprawy tak do maja-czerwca to wracam na SS. EX może i się opłaca, ale ludziom, których zdjęcia są na poziomie o wiele większym niż moja "twórczość".


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Losanger - 2009-02-05

Teraz niestety ciężko sprzedają się nowe zdjęcia nawet w EX, najlepiej sprzedają się zdjęcia co mają ponad 100dl i są stare z 2007, 2006 roku takie zdjęcia najczęściej promują niż nowe.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - trutenka - 2009-05-22

widzę, że wątek nieco przygasł...
może z perspektywy dłuższego czasu napiszecie czy opłacało się przechodzić na EX , bo ja właśnie jestem na etapie podejmowania decyzji Smile


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - monster666 - 2009-05-22

hmm, ogólnie fajnie, nic nie wrzucasz a kaska płynie w miarę równym strumieniem. Teraz prawie zrówanłem się z tym co wcześniej miałem IS+SS. Jeśli panujesz trochę przystopować ze swoją twóczością to na pewno jest to jakieś wyjście żeby nie stracić w miarę dobrych dochodów.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - trutenka - 2009-05-22

Szczerze powiedziawszy liczę nie tylko na stabilizację ale na wzrost obrotów,
zobaczymy, na koniec maja kasuje dwa ostatnie stoki i zostaję na IS


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Tomek De - 2009-05-22

w/g mnie przynajmniej warto spróbować, ja swoim przejściem trafiłem chyba w jakiś dziwny okres, po dwóch pierwszych miesiącach dużych wzrostów sprzedaży i generalnie mega entuzjazmu przyszły nieco cięższe czasy; "niby" kryzys, zmiany w BM i cholera wie jeszcze co, ale generalnie spadek sprzedaży i to spory. Jednak dużo w tym również mojej winy. Mało w tym czasie uploadowałem. Dopiero od niedawna zabrałem się ostro do pracy. Mimo wszystko nie żałuję tej decyzji


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - fotek - 2009-05-23

U mnie mniej wiecej tak jak u Tomka... spory wzrost, a od początku roku systematyczna deprecjacja dochodów. Jednak tez leniwo sobie poczynam i mało dodałem w tym czasie.
Faktem jednak jest, ze nic nie robiąc stała, całkiem niezła (jak dla mnie) kaska co miesiac wpływa na konto, bez szargania nerwów o uploady na SS, czy niejasne reguły na innych stockach (Dremastime, Fotolia)


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - trutenka - 2009-05-23

a jak jest z odrzucaniem plików? podchodzą bardziej wyrozumiale do EX ? bo czasem to już mi takie pierdoły wypisują, że żal d.. ściska, widzą szum na studyjnym zdjęciu, które zostało przepuszczone przez neat image itp


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - fotek - 2009-05-24

Nie zauwazyłem ulgowego traktowania pomijając słowa kluczowe. W tym przypadku zamiast odrzucic zdjecie, sami poprawiaja i przyjmują


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - rachwal - 2009-05-29

(2008-10-24, 12:06:35)pershing napisał(a):
(2008-10-24, 11:51:30)rachwal napisał(a): Generalnie takie male info, byc moze nie wszyscy sa tego swiadomi ale z tego co widze to mozna przejsc na EX nie majac 50% akceptacji.
To ciekawe, zabiłeś ćwieka, ale chyba jeszcze poczekam, aż IS bedzie generowało mi conajmniej 50% ogólnego przychodu bo narazie to jest kaieś 20% więc szkoda kaski z pozostałych zwlaszcza że dolar szaleje.

Chyba wystarczy >500 DLi ... taka ciekawostka Icon_cool