Stock Board - forum fotografii stockowej
Ekskluzywnie na iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Ekskluzywnie na iStockphoto (/watek-ekskluzywnie-na-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - monster666 - 2009-01-12

Pytanko: czy dalej jest tak, że zdjęcia EXów rewidowane są szybciej niż "normalnych" stockowiczów? Pytam ponieważ mija już tydzień od uploudu a moje zdjęcia dalej oczekują.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Salmon - 2009-01-12

W wektorach jest tak ewidentnie... (znaczy EX'ów są szybciej) Myślę że w zdjęciach podobnie.

...niestety ;/

ps. z resztą wystarczy zerknąć do najnowszych / nadesłanych i wszystko jasne, a jeśli jest jakieś opóźnienie to już ich (niecna)sprawka...


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - fotek - 2009-01-12

(2009-01-12, 00:20:54)monster666 napisał(a): Pytanko: czy dalej jest tak, że zdjęcia EXów rewidowane są szybciej niż "normalnych" stockowiczów? Pytam ponieważ mija już tydzień od uploudu a moje zdjęcia dalej oczekują.

Ja tez czekam od 7-go. Jeszcze niedawno było 2-3 dni, a teraz jakby dłużej... może EX-ów za duzo Icon_cheesygrin


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - max - 2009-01-12

Przyjmuja nieregularnie.
Niektorzy insp. wyraznie jeszcze nie przy pracy.
U mnie 2 najstarsze czekaja od 31.12.08 (w tym jeden resubmit).
Tymczasem poprzyjmowali juz pozniejsze np. przed chwila 2 szt. z 6.1.09.
Powinno ruszyc lepiej od dzis, pokonczyly sie ostatnie ferie i urlopy zimowe.
Zanim pokonaja kolejke z zaleglosciami minie jeszcze pare dni, az wroci cale pobojowisko do normalnosci. Icon_mrgreen


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Tomek De - 2009-01-12

przed świętami gdy uploadowałem zdjęcia tematyczne miałem podobną sytuację - napisałem do nich - dostałem odpowiedź że z powodu błędu w bazie danych zdjęcia nie trafiły do inspektorów - obiecali że zajmą się sprawą, jednak niewiele to dało - ponieważ zależało mi na czasie usunąłem zdjęcia z kolejki i dodałem je raz jeszcze - zostały rozpatrzone następnego dnia.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - monster666 - 2009-01-12

Coś się zaczęło dziać. Właśnie przyjęli pierwsze z paczki.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - fizia - 2009-01-26

sluchajcie moglibyście mi powiedzieć jak zamknąć konto na Shutterstock bez kasowania plików, chcę być exklusiwem na istocku ale chcę mieć możliwość powrotu na Shutterstock bez konieczności ponownego ładowania zdjęć


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - monster666 - 2009-01-26

Wchodzisz w ustawienia konta i zaznaczasz przy wszystkich opcjach "opt out".


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - kivoart - 2009-02-04

Zastanawiam się coraz częściej kilka razy dziennie nad rozwiązaniem umowy na wyłączność.
Powód jeden, spadająca sprzedaż o kilkanaście procent miesięcznie, skasowałem swoje zdjęcia na fotolii i Dreamstime i chyba będę musiał zacząć od nowa.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Losanger - 2009-02-05

kivoart a od kiedy jesteś jako Ex? moze jeszcze po 3 miesiącach nie zaczęli Cię promować