Stock Board - forum fotografii stockowej
Ekskluzywnie na iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Ekskluzywnie na iStockphoto (/watek-ekskluzywnie-na-istockphoto.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - max - 2008-08-25

Ja kiedys odebralem, ale ponad rok temu. Teraz sa te nowe, zdaje sie z 10 Twoimi zdjeciami (do wyboru) na odwrocie. Tych poprzednich prawie wcale nie wykorzystalem wiec nie pale sie do nowych. Strasznie duzo tego przysylaja, mozna na ulicy rozdawac Icon_mrgreen


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - weedakktio - 2008-08-25

teraz chyba mozna dac 50 swoich zdjec, a wizytowek jest 200.
Chcialem zamowic ale mam problem z lightbox'em. Niby go tworze na istocku, ale nie moge go wybrac w pierwszym kroku zamawiania wizytowek Icon_neutral


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - max - 2008-08-25

Tego niestety nie przechodzilem. Kiedy ja swoje zamawialem, bylo prosto: zdjecie wybieralo sie jedno, trzeba bylo podac tylko jego numer. Moze do wieczora zglosi sie ktos, kto juz zamawial nowe? Icon_mrgreen


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Edgar - 2008-08-25

(2008-08-25, 13:14:01)weedakktio napisał(a): teraz chyba mozna dac 50 swoich zdjec, a wizytowek jest 200.
Chcialem zamowic ale mam problem z lightbox'em. Niby go tworze na istocku, ale nie moge go wybrac w pierwszym kroku zamawiania wizytowek Icon_neutral

hmm ja odebrałem swoje tydzień temu żadnego problemu z lightboxem ale:

1) teraz robią zmiany w backendzie serwisu może być problem - w tej chwili np nie można edytować swoich plików (słowa kluczowe, etc.)

2) spróbuj w innej przeglądarce - mają kupę ajaxowych rozwiązań - może tutaj coś nie gra?


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - weedakktio - 2008-08-25

probowalem juz w roznych przegladarkach i nic.
mysle ze to chwilowy problem po stronie istocka. ja ze swojej strony zrobilem lightboxa, tyle ze nie moge go wybrac w zakladce "choose a lightbox" w pierwszym kroku zamawiania wizytowek. pozostaje czekac az naprawi sie Smile


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - weedakktio - 2008-09-04

no i naprawilo sie, dziala Smile


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Gregi - 2008-10-21

No to właśnie, złożyłem aplikację o przejście na EX Smile


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - pershing - 2008-10-21

No to gratulacje albo kondolencje, pochwal się za jakiś czas czy warto było.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - Gregi - 2008-10-21

Na pewno nie omieszkam. Opiszę tu cały proces przejścia, zmianę pozycji zdjęć w wyszukiwarce, wzrost sprzedaży (mam nadzieję Icon_wink ), przyjmowanie zdjęć itp.


RE: Ekskluzywnie na iStockphoto - fotek - 2008-10-21

(2008-10-21, 20:47:54)Gregi napisał(a): Na pewno nie omieszkam. Opiszę tu cały proces przejścia, zmianę pozycji zdjęć w wyszukiwarce, wzrost sprzedaży (mam nadzieję Icon_wink ), przyjmowanie zdjęć itp.
Super... to ja czekam z niecierpliwoscia