Stock Board - forum fotografii stockowej
Kradzież zdjęć z Shutterstock - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: ShutterStock (https://stock-board.info/forum-shutterstock.html)
+--- Wątek: Kradzież zdjęć z Shutterstock (/watek-kradziez-zdjec-z-shutterstock.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - adalbert74 - 2020-04-02

i jak sprawa tego zgłoszenia?
SS jakoś zareagował?


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - guteksk7 - 2020-04-06

Cześć, zareagował. Schowali to zdj po prostu. Koleś dalej wysyła haha


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - pawel11_13 - 2020-04-06

Jak to, schowali? Wchodząc w link, który kiedyś podałeś - zdjęcie wciąż jest dostępne Smile


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - guteksk7 - 2020-04-06

W wyszukiwarce go nie ma. Wiec i tak nikt tego nie znajdzie i kupi


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - hektor66 - 2020-04-06

Dziwne, że mu konta nie zbanowali, słyszałem o przypadku trochę podobnym i " złodziej" musiał skasować wszystkie skradzione zdjęcia po czym sprawdzali mu pf..a ten typ dalej wrzuca? Przecież za takie coś powinni usunąć mu konto skoro dalej robi swoje


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - guteksk7 - 2020-04-06

No najwyraźniej zlali problem. Prędzej czy poźniej ktoś go znowu zgłosi. Zdj z teslą są kradzione.


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - yuma2 - 2020-04-06

widze ze sie rozkrecil, zajebal mi z 10 zdjec, zglosze , mam nadzieje ze go w koncu sciagna
zastanawiam sie jak mu przechodzi falszowanie MR??? toc to juz nie tyle kradziez co oszustwo
co ciekawe wszystkie moje foty sa wyslane wlasnie we horyzontalnym flipie o ktorym tu ostatnio wspominalismy...


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - hektor66 - 2020-04-06

co te cepy nic z tym nie robią Icon_eek niektórym nawet za jakieś niewielkie przewinienia czy z nieświadomości ( bo też o takim czymś słyszałem) zamykają konta a ten typ jakby nic się nie stało dalej podpierda*a foty


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - GregorK - 2020-04-07

może to nasz rzeźnik ?


RE: Kradzież zdjęć z Shutterstock - yuma2 - 2020-04-08

pisalem w tej sprawie do SS, dzis konto zostalo zdjete i wszystkie zdjecia skasowane
dzieki czujnosci forumowiczow jednego zlodzieja mniej, przynajmniej na razie

na przyszlosc jesli sytuacja sie powtorzy a wczesniej czy pozniej tak bedzie w celu przyspieszenia i uskutecznienia reakcji ze strony Shutterstock polecam takie oto metody:

- pisac od razu na maila infringementclaims@shutterstock.com najlepiej ze swojego maila shuterstockowego i podac numery zdjec zlodzieja i analogicznie numery swoich zdjec ktore zostaly ukradzione

- ja dodatkowo znalazlem 2 autorow innych skardzionych zdjec poprzez google image search i skontakowalem sie z nimi polecajac by podjeli akcje niezaleznie ode mnie , w takich przypadkach gdy wplynie wiecej niz 1-2 skargi konto jest zdejmowane natychmiastowo