Stock Board - forum fotografii stockowej
Londonczycy - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Pozostałe (https://stock-board.info/forum-pozostale.html)
+--- Dział: Hydepark (https://stock-board.info/forum-hydepark.html)
+--- Wątek: Londonczycy (/watek-londonczycy.html)

Strony: 1 2


Londonczycy - Sulle - 2009-05-01

Widzialem na mapce, ze oprocz mnie sa przynajmniej 3 osoby mieszkajace w londynie. Co wy na to zeby wyskoczyc kroregos dnia lub wieczora gdzies razem w plener? Zawsze to jest razniej Smile

btw. co myslicie o wprowadzonym w londynie zakazie fotografowania mundurowych i obiektow niby to narazonych na ataki terrorystyczne...mieliscie juz jakies przygody z tym zwiazane?


RE: Londonczycy - piotradamski - 2009-05-01

Hehe witam, mnie trzy razy spotkala przyjemnosc rozmowy z wladzami Smile Fotografowalem okolice kola ze statywu to ochrona chciala zarekwirowac sprzet, pozniej Tower Bridge zainteresowali sie mna bo przez ponad godzine fotografowalem szczegoly mostu. A ostatnio na Traflalgar Sq spisala mnie policja bo fotografowalem ludzi i z usmiechem na ustach powiedzieli ze spisuja bo jakby cos sie stalo to beda wiedzieli kto ma zdjecia ... Smile
A wspolny wypad , pewnie ze na tak. W sumie to z kilkoma osobami byl juz niejeden Smile


RE: Londonczycy - Sulle - 2009-05-02

Chcieli zarekwirowac zeby potem opchnac na amazonie pewnie Smile Mnie tez juz zatrzymywali dwa razy. Raz robilem zdjecia w metrze i po wyjsciu z metra podjechal do mnie starszy policjant na rowerku. Calkiem mily facet, spytal dlaczego fotografuje, powiedzial ze to teren o podwyzszonym ryzyku i musi spisac moje dane. Potem dal mi kopie i powiedzial ze jak by mnie ktos zatrzymywal to zebym mu to pokazal i powiedzial ze officer Russell juz mnie spisal Smile Fakt, przydalo sie to juz nastepnego dnia kiedy fotografowalem okolice Home Office. Smile

piotradamski napisał(a): A wspolny wypad , pewnie ze na tak. W sumie to z kilkoma osobami byl juz niejeden Smile

Daj znac jak byscie sie gdzies wybierali. Ja dopiero zaczynam fotografowac i pewnie sporo bym sie mogl od was nauczyc. Poki co duzo czytam i cos tam sam probuje sie dowiedziec, ale wiadomo, nie ma to jak praktyka Smile
pzdr.


RE: Londonczycy - teo73 - 2009-05-03

szkoda że tak pozno ta inicjatywa wyszła, bo ja jutro juz zjezdzam z Uk.


RE: Londonczycy - max - 2009-05-04

Raz mi powiedzieli, ze musza spisywac kazdego, kto foci duzym aparatem. Icon_cool


RE: Londonczycy - piotradamski - 2009-05-04

Tak to sie nawet zgadza, bo nikogo wiecej nie spisali Smile


RE: Londonczycy - Sulle - 2009-05-06

To co kiedy pierwszy wypad? Max tez sie piszesz? Jest jeszcze ktos chetny?

Btw. teo73 rozumiem ze na stale wracasz, no szkoda, szkoda.


RE: Londonczycy - max - 2009-05-06

Sulle, dzieki, ale rzadko bywam w L. Mieszkam w Niemczech. Icon_cool


RE: Londonczycy - Sulle - 2009-05-06

a to faktycznie nie podrodze ci Smile


RE: Londonczycy - rachwal - 2009-06-10

(2009-05-01, 22:26:24)piotradamski napisał(a): Hehe witam, mnie trzy razy spotkala przyjemnosc rozmowy z wladzami Smile

Widze, ze to jakas zorganizowana akcja jest:
Photographers Rights And The Law In The UK