Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - wiskad - 2016-07-20

(2016-07-20, 18:13:18)maccio napisał(a): Przy niektórych plikach na stronie IS, w pierwszej od prawej kolumnie mam komunikat "Ten plik przeznaczony jest do publikacji" - i to już trochę tam jest (są zdjęcia z maja, czerwca a nawet jedno z końca kwietnia). Wiecie o co może chodzić?

Mam tak samo i też nie mam pojęcia 


RE: Problemy techniczne iStockphoto - irontrybex - 2016-07-27

Taki dzisiaj mejl dostałem

Dear Contributor,
The following file(s) were recently licensed to an iStockphoto customer in a transaction that did not occur through the website:
91838597
We have made an adjustment to your account and added your royalty from the license(s), which totals $0.72.
Sincerely,
The iStockphoto Team

Tak nie do końca kumam.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - TaWhy - 2016-07-27

Istock ma co jakiś czas układy na boku i czasami sprzedaje zdjęcia poza serwisem. To co dostałeś w mailu to ile kasy Ci zarobiłeś w ramach sprzedaży.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - bluefilter - 2016-07-27

Też wczoraj kilka podobnych maili dostałem.
Nie wnikam co i jak, kasę dołożyli.....


RE: Problemy techniczne iStockphoto - yuma2 - 2016-07-27

Tak sie dzieje gdy iStockphoto sprzedaje duze ilosci zdjec dla jednego odbiorcy, umawiaja sie na cene bez subskrypcji itp
jak dla mnie bez roznicy j/w kasa sie zgadza


RE: Problemy techniczne iStockphoto - arturm - 2016-07-27


(2016-07-20, 18:13:18)maccio napisał(a): Przy niektórych plikach na stronie IS, w pierwszej od prawej kolumnie mam komunikat "Ten plik przeznaczony jest do publikacji" - i to już trochę tam jest (są zdjęcia z maja, czerwca a nawet jedno z końca kwietnia). Wiecie o co może chodzić?

Przyłączam się do zapytania o co w tym chodzi. Czy aby nie o to, że podobne zdjęcie już jest w PF? To trochę dziwne by było, bo nigdy AŻ TAK się tego nie czepiali.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - maccio - 2016-07-28

To raczej nie to - bo mam tak też przy zdjęciach pierwszy raz wrzuconych z lokalizacji, która nie jest zbyt popularna.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - schab - 2016-08-06

U mnie jedno leży tak już ze 2 miesiące. Zwykły bug jakich zawsze pełno było na istocku. Support nie odpisuje. Najgorzej, że nie da sie tego wywalić i wrzucić od nowa.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - adalbert74 - 2016-08-06

Czy udaje się komuś z Was zalogować dzis na konto iStockphoto ? Próbuję od ponad godziny... piszą, że nie ma takiej strony Icon_sad


RE: Problemy techniczne iStockphoto - yuma2 - 2016-08-06

(2016-08-06, 13:29:19)adalbert74 napisał(a): Czy udaje się komuś z Was zalogować dzis na konto iStockphoto ? Próbuję od ponad godziny... piszą, że nie ma takiej strony Icon_sad

ja probuje od wczoraj wieczor i nic, widocznie nie ma juz takiej strony Icon_cheesygrin parafrazujac - iStockphoto sie konczy