Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - maccio - 2014-04-25

mi dziś też nie działa


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Tomek De - 2014-04-25

hej
Nie orientuje się ktoś jak masowo usunąć oczekujące na review pliki? Robił ktoś coś takiego ?
oraz
czy dostał ktos kiedys od nich warna w sprawie keywords? ja dostałem dziś takie info że zbyt wiele muszą edytować w moich keywordsach ... i że nie wolno tak i że zabronione i że strutututu jakies bzdety, nie chce mi się edytować tych w kolejce a mam ich tam z 500 sztuk, najprościej wywaliłbym to w diabły i wolnej chwili ewentualnie zrobił korektę przez DM i załadował ponownie bo nie chcę dostać jakiejś blokady.

Oczywiście napisałem do nich ale może ktoś wczesniej cos poradzi


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Wuja - 2014-04-25

musze zacząć czytać maile od nich bo coś mi ich ostatnio sporo przychodzi ze jakieś kluczowe słowa poprawiali Icon_sad


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Tomek De - 2014-04-25

Tez tak miałem ale zupełnie to olewałem, tzn. wyszedłem z założenia że skoro już nie odrzucają za keywords to po prostu będą sobie to sami sprawdzali, więc niespecjalnie się tym przejmowałem. Teraz taka wiadomość. Są w niej niejasne informacje co do ewentualnych kar ale jest ostrzeżenie że w razie kontynuowania tego typu praktyk będą jakieś konsekwencje.

odpisali mi że muszę usuwać pendig files przez stronę ... czyli zabawa na piechotę, po prostu zaj...ście, nie wiem czy nie wolę narazić się na jakąś blokadę niż męczyć z taką ilością plików Icon_wink gdybym tylko miał pewność że karą będzie np. miesięczny szlaban na upload to poszedłbym na żywioł ale niestety nie do końca wiadomo co to będzie, wiec cholera dzień w plecy ...

aha i ta wiadomość przyszła przez inbox na IS, nie mailem


RE: Problemy techniczne iStockphoto - rpd - 2014-04-25

(2014-04-25, 14:24:56)Tomek De napisał(a): hej
Nie orientuje się ktoś jak masowo usunąć oczekujące na review pliki? Robił ktoś coś takiego ?
wiem jak to zrobić, nie jest to szybko ale około 200 plików poszło w kilkanascie minut Smile czyli całkiem sprawnie


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Tomek De - 2014-04-25

(2014-04-25, 17:01:12)rpd napisał(a): wiem jak to zrobić, nie jest to szybko ale około 200 plików poszło w kilkanascie minut Smile czyli całkiem sprawnie

Icon_eek
dla mnie bomba !
zdradzisz jak?

ja na razie robię tak:
klikam w cancel, odpala się okienko, klikam tam Yes, okienko się zamyka po czym zatrzymuję odświeżenie strony i klikam następny cancel ... jest w sumie szybko, na pewno szybciej niż normalnie z tym odświeżaniem, ale może masz lepszy patent

w sumie tak siedzę, kasuję i myślę sobie że to niezła patologia ... najpierw przyjmują pliki a potem plują się że są nie takie jak trzeba. Dodam że nie spamuję w keywordsach, miałem taki epizod który raczej wynikał z mojej nieznajomości angielskiego, gdzie shutter kosił mi paczki za keywords, ale spamiętałem się i od tej pory zwracam na to bacznie uwagę i jest OK. nawet nie wiem co oni tam usuwali, o jakie słowa im chodziło


RE: Problemy techniczne iStockphoto - rpd - 2014-04-25

Podobny patent wymyśliłem, z tym że zmniejszyłem okno przeglądarki i to okienko (NO/YES)ustawiłem sobie obok, tak żeby nie znikało pod przeglądarką po kliknięciu w następny cancel i lecę na tym samym okienku cały czas. U mnie jak robie to w miarę szybko to strona Istocka nie zdąży sie przelogować i mogę wykorzystać cały czas to samo okienko Smile

(2014-04-25, 17:43:51)Tomek De napisał(a):
(2014-04-25, 17:01:12)rpd napisał(a): wiem jak to zrobić, nie jest to szybko ale około 200 plików poszło w kilkanascie minut Smile czyli całkiem sprawnie

Icon_eek
dla mnie bomba !
zdradzisz jak?

ja na razie robię tak:
klikam w cancel, odpala się okienko, klikam tam Yes, okienko się zamyka po czym zatrzymuję odświeżenie strony i klikam następny cancel ... jest w sumie szybko, na pewno szybciej niż normalnie z tym odświeżaniem, ale może masz lepszy patent



RE: Problemy techniczne iStockphoto - Tomek De - 2014-04-25

Bardzo mi pomogłeś - dzięki!
Twój sposób dużo lepszy. Niepotrzebnie czekałem na zamknięcie tego okienka, nie wiedziałem że można działać wciąż na tym samym, wprowadziłem sobie małą modyfikację otóż; działałem na dużym oknie a wracałem do małego przez Alt+TAB.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - craft08 - 2014-04-25

Tomek De co im nie pasuje w słowach kluczowych? Nie zgadzają się słowa do opisu zdjęcia czy co? Teraz nie wiem czy w przyjętych zdjęciach można pododawać więcej słów kluczowych do 50?


RE: Problemy techniczne iStockphoto - ziolek71 - 2014-04-29

Czy ktoś mi podpowie dlaczego podczas ładowania pliku wywala mnie do ponownego logowania? Nie za każdym razem tak się dzieje, ale np zdjęcia panoramy wcale nie mogę wrzucić, ląduje się kilka minut aż w końcu mnie wywala Icon_sad