Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - fotek - 2013-12-02

(2013-12-02, 21:03:20)BLADE napisał(a): Najlepiej jak by limit dla nie EX wynosił 7 zdjęć na tydzień Icon_wink

A niby dlaczego... EX-i tez produkuja gnioty... wiem, bo byłem Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne iStockphoto - barracuda - 2013-12-02

(2013-12-02, 21:16:36)fotek napisał(a):
(2013-12-02, 21:03:20)BLADE napisał(a): Najlepiej jak by limit dla nie EX wynosił 7 zdjęć na tydzień Icon_wink

A niby dlaczego... EX-i tez produkuja gnioty... wiem, bo byłem Icon_cheesygrin

To prawda, ale mimo wszystko wydaje mi się, że aktualna sytuacja przyniesie więcej złego niż dobrego niestety.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - BLADE - 2013-12-02

dla EX też mógłby być limity, np 14 zdjęć na tydzień, mi by w zupełności wystarczyło.

Ale tak jak jest obecnie wydaje mi się że jest źle.
Raz wrzuciłem zdjęcie z jednym ważnym słowem kluczowym, a na drugi dzień jakiś nowy użytkownik wrzucił na raz 300 zdjęć z tym samym słowem...
Potem nie obserwowałem ale pewnie po tygodniu moje zdjęcie było już nie do odnalezienia...
To mi się nie podoba, bo moje zdjęcie mogło być leprze od tych 300 nowego użytkowania, niestety prawdopodobnie nikt tego nie doceni.. no że chyba po paru latach nazbiera się te kilka Dli i wtedy się wybije..


RE: Problemy techniczne iStockphoto - fotek - 2013-12-02

Nie mówie, ze brak limitów jest dobry... ale 7/week dla no-EX to dyskryminacja większa, niz aktualnie jest. Mi by wystarczyło 20-30 tygodniowo Smile


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Wuja - 2013-12-02

Możemy sobie pogadać... Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne iStockphoto - barracuda - 2013-12-03

Chyba coś tam grzebią, bo trochę zaktualizowała mi się ilość DL, ale do stanu pierwotnego jeszcze dużo brakuje. A jak Deepmeta, coś się zmieniło?


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Nightman - 2013-12-03

Potwierdzam coś tam poprawili w DL nie do końca ale zawsze a do tego Deepmeta ruszyła Smile


RE: Problemy techniczne iStockphoto - JoannElle - 2013-12-03

Ruszyła, ale znowu zdycha


RE: Problemy techniczne iStockphoto - monoimposm - 2013-12-12

Ładował ktoś pliki przez stronę? U mnie pokazuje się błąd:

Cytat:Errors were encountered:

File could not be saved due to a server error. If the problem persists, please contact Customer Support. [1.2]

Please ensure that your submission follows the guidelines provided by iStockphoto.



RE: Problemy techniczne iStockphoto - barracuda - 2013-12-14

Też macie ostatnio problem ze skryptem na stronie istocka? U mnie pojawia się ten błąd chyba tylko kiedy przeglądam mój upload.