Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - kreatorex - 2013-06-20

Moje trzy grosze a właściwie to taki krzyk..Ten cały iStockphoto to mnie wkurza na maksa, nie mam jakiś tam super fot ale pomimo tego co jakiś czas wadały jakieś centy, zdjęcia wrzucam regularnie a od dwóch tygodni sprzedaż zero wiecie takie okrągłe zero w tym czasie nawet kilka fot na RF i dreamie się sprzedały a tu co...Jak tu ktoś napisał wyżej, nie ma szans żeby się przebić no chyba że ktoś ma totalnie wyjechane w kosmos studyjne wariacje z modelkami i rodzinkami z białymi ząbkami Smile...No ale jak obserwuje różne portfolia z naszego podwórka królują "kotlety deski i tym podobne niskobudżetowce. Choć dlaczego ten cały content idzie świetnie na Szuterze??? U mnie te same zdjęcia tu się sprzedają a tu nie...ach takie polskie - europejskie narzekanie...Smile Hej


RE: Problemy techniczne iStockphoto - fotoaloja - 2013-06-21

Cytat:rodzinkami z białymi ząbkami

ehehe, pięknie powiedzianeSmile
ja tam trzaskam niskobudżetowe kotlety, bo mnie na białe ząbki nie staćIcon_cheesygrinDSmile)


RE: Problemy techniczne iStockphoto - canion1 - 2013-06-21

ja tylko nadmienię że w polskich warunkach nie tak łatwo o szczęśliwą i usmiechniętą rodzinkę 2+2 z bialymi ząbkami. /czyt. zadbaną/ Ostatnie 20 lat nieustająceego kryzysu i zaciskania pasa przemieliło ludzi nieźle. ja juz kurde niedługo wogóle zapomnę jak wygląda świat "niekryzysowy"


RE: Problemy techniczne iStockphoto - fotek - 2013-06-21

(2013-06-21, 12:37:47)canion1 napisał(a): ja tylko nadmienię że w polskich warunkach nie tak łatwo o szczęśliwą i usmiechniętą rodzinkę 2+2 z bialymi ząbkami. /czyt. zadbaną/

A ja dodam, ze zadbana najczęściej nie cierpi na brak kasy i za parę stówek pozowac nie będzie Smile


RE: Problemy techniczne iStockphoto - canion1 - 2013-06-21

otóz to. Rodzinka którą sobie tu wizualizujemy absolutnie nie czuje potrzeby wystawiania swojego wizerunku na sprzedaż. w każdym razie nie za pienążki które są do zmieszczenia w budżecie. a wsumie do sukcesu na stckach wystarczyłaby jedna taka zaprzyjażniona rodzinazakręcona nieco na fotografii. eh.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - kreatorex - 2013-06-23

No pokrzyczałem popłakałem i wpadło 5 $ Smile...no i cisza tak do następnego krzyku. Muszę zaciągnąć do fot moje dzieciaki ząbki mają zdrowe ...w rodzinie sporo dentystów Icon_wink...


RE: Problemy techniczne iStockphoto - mkrol - 2013-06-25

No to się załamałem. A ja myślałem, że się wyrobiłem trochę w fotografii że mnie na IStocka przyjęli bodajże za 4 razem, a wy tu piszecie że teraz wszystko przyjmują jak leci. No to pewnie ze mną też tak było Smile I już wiem skąd oglądalność zdjęć 0. Heh


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Wuja - 2013-06-25

Nie martw się jak wrzucisz pierwszy tysiąc to się coś sprzeda. Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne iStockphoto - kreatorex - 2013-06-25

Myślę że ich ta głupia polityka do tego doprowadza, ja np. mam sporo wektorów i nawet się sprzedają ale przejście egzaminu to jakaś masakra, jakiś baran twierdzi że nie o to im chodzi, druga sprawa cały czas coś zmieniają, ja tego nie ogarniam. Dochodzę do wniosku ze to jest stok dla starych wyjadaczy nowi nie mają szans. Nie wiem co się stało ale u mnie PP zatrzymał się 27 kwietnia i nie widzę żeby coś się zmieniło...


RE: Problemy techniczne iStockphoto - hmc - 2013-06-25

(2013-06-25, 18:43:54)kreatorex napisał(a): ...Dochodzę do wniosku ze to jest stok dla starych wyjadaczy nowi nie mają szans...

Ja też tego stoku nie ogarniam, np nigdzie nie znalazłem opcji związanych z PP. Chyba że tego już nie da się uruchomić.