Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - Binski - 2012-11-12

U mnie ostatnia sprzedaż 15.10.2012. A niemal codziennie na koncie $ przybywa... (?)


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Nightman - 2012-11-12

Mówią na to PP i naliczają sprzedaże od partnerów, ot takie małe okruszki...


RE: Problemy techniczne iStockphoto - udra - 2012-11-12

Przybywać to przybywaSmile Ale co tam się sprzedaje to nawet nie mam ochoty pobrać ich oprogramowania aby zobaczyć co? Nawet nie wrzucam powtórnie zdjęć odrzuconych ze względu na niewłaściwe słowa kluczowe co jedne z tej samej serii zaakceptowali z tymi samymi słowami kluczowymi a drugie nie(mała schizofrenia edytora). Czy tylko ja mam taki ból uploadu??
PS
Nie wrzucać zdjęć. Wiem. Ale tam się jednak sprzedaje.
Na jednym zdjęciu zastosowałem gradient , filtry itp.. nawet nie zliczę i przyjęli. W drugim nic. Czyste zdjęcie, wykres piękny, balans bieli doskonały, szumów nie było a to samo ujęcie i odrzucone że przefiltrowane. A może to ja technicznie zgłupiałem??


RE: Problemy techniczne iStockphoto - MaxyM - 2012-11-12

Mam to samo... Śmiech na sali.
Czyste zdjęcia - przefiltrowane.
Samolot - złe słowo: travel.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - udra - 2012-11-12

Dzięki MAX bo już się bałem że ze mną coś nie tak a wszystko płynie pięknym istockowym cudownym światem jak w gazetkach z religii innej niż katolicka(Tacy cudownie doskonale zadowoleni).


RE: Problemy techniczne iStockphoto - SHaiith - 2012-11-13

Mam to samo. Mi się wydaje, że jak inspektorowi nie podoba się fotka to ją odrzuca, a powód odrzucenia to pewnie jakieś pole wyboru, które ustawia na początku dnia pracy Smile


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Wuja - 2012-11-13

akceptacja jest na poziomie 60% co by nie robił i czego bym nie wysyłał. muszą odrzucić prawie połowę więc sam wysyłam już połowę takich akurat do odrzutu i jest OK. Czasem tylko to do odrzutu przejdzie a to lepsze nie ale co zrobić...


RE: Problemy techniczne iStockphoto - blas - 2012-11-13

nie jest chyba tak źle, u mnie ostatnio wywalił 12 słów, ale fotkę przyjął.
akceptację mam 78%, kiedyś było parę pp mniej.

Haha Wuja, skoro sam im wysyłasz coś do odrzutu to % akceptacji nigdy nie wzrośnieSmile


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Wuja - 2012-11-13

Pewnie masz rację Icon_wink choć próbowałem. Może jestem zaznaczony jako 60% i wyżej nie podskoczę.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - blas - 2012-11-13

Wuja to jest bardzo wygodna wymówka, żeby się opier....lać, a to się do roboty czeba wziąć.
Każdy chyba od czasu do czasu wpada w <wymówka_mode> Icon_wink

Takie świetne foty wysyłam a tu nie przyjmują, nie kupują, uwzięli się!