Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - MaxyM - 2012-09-25

Nie wiem o co chodzi ale z 18 zdjęć do dodania, zrobiło mi się 20.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - rachwal - 2012-09-25

(2012-09-25, 17:49:29)Gubcio napisał(a): Oczywiście nie ma nic gorszego niż narzekania bez działania, ale to chyba musisz założyć inne forum dla takich osób bo tu raczej ludzie próbują coś zmienić.

Dwa razy przeczytałem co napisałeś i nie jestem w stanie tego zrozumieć. Narzekaniem niczego nie zmienisz, nie łudź się, nikt z hinduskich developerów iStockphoto nie czyta tego forum...

Chciałbym cie jakoś pocieszyć, ale chyba się nie da, zacietrzewiłeś się i tyle... albo opacznie zrozumiałeś to proste zdanie.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - rachwal - 2012-09-25

(2012-09-25, 18:00:01)MaxyM napisał(a): Nie wiem o co chodzi ale z 18 zdjęć do dodania, zrobiło mi się 20.

Awans na bronza...?


RE: Problemy techniczne iStockphoto - fotek - 2012-09-25

(2012-09-25, 19:01:32)rachwal napisał(a): Chciałbym cie jakoś pocieszyć, ale chyba się nie da, zacietrzewiłeś się i tyle... albo opacznie zrozumiałeś to proste zdanie.

Zbyt poważnie potraktował to zdanie o wzięciu sie do roboty Icon_cheesygrin



RE: Problemy techniczne iStockphoto - Gubcio - 2012-09-25

(2012-09-25, 19:01:32)rachwal napisał(a): Dwa razy przeczytałem co napisałeś i nie jestem w stanie tego zrozumieć. Narzekaniem niczego nie zmienisz, nie łudź się, nikt z hinduskich developerów iStockphoto nie czyta tego forum...

Chciałbym cie jakoś pocieszyć, ale chyba się nie da, zacietrzewiłeś się i tyle... albo opacznie zrozumiałeś to proste zdanie.

hmmmm... nie uważam że samym narzekaniem coś zmienię i nie piszę tu tego żeby czytali mnie hinduscy programiści. Piszę tylko że niezadowolenie które wyrażamy jest jak najbardziej naturalną cechą ludzi która może pobudzać do zmian i rozwoju. Jestem zbyt stary żeby się łudzić że ktoś coś za mnie zrobi.
Nie odbieram tego co napisałeś do siebie bo i nie ma we mnie zacietrzewienia, nie szukam tu również pocieszenia, wyrażam tylko moje niepokoje i flustrację na to co się dzieję na IS'sie.
To co dzieje się na IS'sie skłoniło mnie wreszcie do podjęcia kroków które powinienem zrobić już dawno więc ogólnie cała sytuacja wychodzi dla mnie in plus. ALe chyba nie o tym powinenem pisać w tym temacie więc możesz przenieść moje posty do jakiegoś innego tematu ... Tu piszemy o problemach technicznych...

Pozd.



RE: Problemy techniczne iStockphoto - arfo - 2012-09-25

(2012-09-24, 20:35:56)Wuja napisał(a): znowu będzie fala nowych zdjęć na ss...

już kilka setek w portfolio się pojawiło Smile



(2012-09-24, 21:34:08)Nightman napisał(a): i fala odrzutów...

z odrzutami nie jest źle.. mniej więcej 30% im się nie spodobało (najczęściej powód odrzutu to "Trademark", "Similar" i oczywiście "Composition" .... zdarzyło się również trochę odrzutów za to, że usunąłem zaakceptowane wcześniej zdjęcia...)




RE: Problemy techniczne iStockphoto - MaxyM - 2012-09-26

(2012-09-25, 19:06:05)rachwal napisał(a): Awans na bronza...?

O, masz rację... Dziękuję. Sprawa wyjaśniona. Icon_cool


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Nightman - 2012-09-26

(2012-09-25, 20:42:15)arfo napisał(a):
(2012-09-24, 21:34:08)Nightman napisał(a): i fala odrzutów...

z odrzutami nie jest źle.. mniej więcej 30% im się nie spodobało (najczęściej powód odrzutu to "Trademark", "Similar" i oczywiście "Composition" .... zdarzyło się również trochę odrzutów za to, że usunąłem zaakceptowane wcześniej zdjęcia...)

Gratuluję


RE: Problemy techniczne iStockphoto - greg801 - 2012-09-26

Działa wam tworzenie miniaturek w Desription w programie DeepMeta? wysyłam informacje do istocka i tak nie widac miniaturek


RE: Problemy techniczne iStockphoto - fotek - 2012-09-26

Przeczytaj kilka ostatnich stron