Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - TaWhy - 2011-01-20

Już prawie godzinę serwis leży Icon_razz


RE: Problemy techniczne iStockphoto - KAPA - 2011-01-20

odsapnęli i wszystko sie ponaprawiało Smile statystyki, PF i nie mam zastrzeżeń Smile


RE: Problemy techniczne iStockphoto - orix - 2011-01-20

No juz wszystko jest OK Smile

Przy okazji mam pytanko - wiecie co z tym nowym regulaminem ? Jakies znaczące zmiany ? Smile Bo zawsze klikam later, later, nie ma kiedy przeczytaćSmile Kiedyś będzie trzeba Icon_wink

Pozdrawiam !


RE: Problemy techniczne iStockphoto - arfo - 2011-01-20

(2011-01-20, 21:04:21)orix napisał(a): Przy okazji mam pytanko - wiecie co z tym nowym regulaminem ? Jakies znaczące zmiany ? Smile Bo zawsze klikam later, later, nie ma kiedy przeczytaćSmile Kiedyś będzie trzeba Icon_wink


Zmiany masz wytłuszczone kolorem czerwonym...aby to przeczytać nie potrzeba wiele czasu Smile


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Evva - 2011-01-21

E tam, ponaprawiali. Nadal nie mam wszystkich zdjęć w portfolio i nadal "You will be able to upload again in 1 minute." Rozumiem, że od czasu do czasu coś im się psuje, ale to już miesiąc.. Icon_sad


RE: Problemy techniczne iStockphoto - edi - 2011-01-21

nie jest tak zle Icon_wink dzisiaj wskoczyl mi drugi slupek za PP z grudnia i powoli zaczyna rosnac Smile
czyli do polowy lutego realnie maja szanse sie wyrobic, co ciekawe za 1 dzien grudnia srednio za fotke z PP wyszlo 0,44$ wiec nie wiem gdzie jeszcze sprzedaja ze tak zawyzylo, jest to teraz odpowiednik cos okolo 'small' w normalnym is


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Ariene - 2011-01-22

Gdzieś mi wcięło funkcję upload Icon_neutral Wczoraj pierwszy raz miałam problem, o którym tu wcześniej pisaliście, czyli wrzuciłam kilkanaście zdjęć, a ciągle miałam 17 wolnych. Dziś nigdzie nie mogę znaleźć możliwości upload Icon_neutral


RE: Problemy techniczne iStockphoto - nature78 - 2011-01-22

(2011-01-22, 18:48:03)Ariene napisał(a): Gdzieś mi wcięło funkcję upload Icon_neutral Wczoraj pierwszy raz miałam problem, o którym tu wcześniej pisaliście, czyli wrzuciłam kilkanaście zdjęć, a ciągle miałam 17 wolnych. Dziś nigdzie nie mogę znaleźć możliwości upload Icon_neutral
strasznie mieszają

wejdź na "site map" (na każdej stronie, na samym dole)

tam znajdziesz "upload"
lub prościej przełącz na język polski (na angielskim nie ma)


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Ariene - 2011-01-22

Dzięki, faktycznie można to zobaczyć tylko na mapce strony lub w polskim tłumaczeniu. Za to tłumaczenie serdecznie podziękuję, ich translator do szału mnie doprowadza, a wszystko odrzucają za złe słówka.
Dzięki za pomoc Smile


RE: Problemy techniczne iStockphoto - rachwal - 2011-01-27

Brawa dla techników z iStock'a ... lewe menu powróciło!