Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - KAPA - 2011-01-20

wyboru nie ma, chociaż... zrobię sobie kawę i drugie śniadanie Icon_wink


RE: Problemy techniczne iStockphoto - TaWhy - 2011-01-20

Sprzedaż dzisiaj strasznie spadła przez te ich problemy. Mam już tego dość od samego rana ciągle muli więc nic dziwnego, że klienci mają w d*** takie działanie serwisu i nic nie kupują


RE: Problemy techniczne iStockphoto - edi - 2011-01-20

nic sie nie boj, pomuli pomuli a jutro wezma i wysla maila ze ze wzgledu na stale rosnace koszta utrzymania serwerowni i potrzebe stalego rozwoju oraz w ramach troski o nasze zdjecia trzeba jeszcze uciac po 5% kazdemu fotografowi, tak zeby bylo na nowy hardware


RE: Problemy techniczne iStockphoto - KAPA - 2011-01-20

dlaczego pomyślałem o tym samym? Icon_wink

a może to będzie tak, pewnego dnia iStockphoto podniesie eXom do 70% i wszyscy szturmem będą chcieli opuścić inne agencje... Ja to wiem!, nadejdzie kiedyś taki dzień!!! Icon_wink


RE: Problemy techniczne iStockphoto - TaWhy - 2011-01-20

teraz całkiem im się rozdupczył serwer, czy wypada to tak serwisowi , który zarabia kilkaset milionów $ rocznie albo i nawet więcej? To jakaś paranoja jest.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - KAPA - 2011-01-20

faktycznie, pewnie poszli na piwo Icon_wink


RE: Problemy techniczne iStockphoto - fotek - 2011-01-20

(2011-01-20, 15:22:15)TaWhy napisał(a): teraz całkiem im się rozdupczył serwer, czy wypada to tak serwisowi , który zarabia kilkaset milionów $ rocznie albo i nawet więcej? To jakaś paranoja jest.

Nie narzekaj, trzeba patrzec pozytywnie... po prostu tak gwaltownie wzrosła ilośc klientów kupujących zdjęcia, ze ich sprzęt ine wyrabia Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne iStockphoto - TaWhy - 2011-01-20

Czemu im nie mógł paść serwer w sobote tylko w taki dzień jak dziś? Za często coś ostatnio nawalaja Icon_razz
P.S.
u mnie nawet nie wyśwetlają się obrazy ze strony z errorem, nawet to im nie wyszło Icon_razz


RE: Problemy techniczne iStockphoto - edi - 2011-01-20

(2011-01-20, 15:24:01)KAPA napisał(a): faktycznie, pewnie poszli na piwo Icon_wink

hmm u nich jest 6:28 rano, raczej nie pora na browara, no chyba ze ostatniego i do wyrka Icon_wink

pisza zeby ich sledzic na Twitterze, a tam najnowszy news sprzed parunastu godzin LOL


RE: Problemy techniczne iStockphoto - TaWhy - 2011-01-20

(2011-01-20, 15:31:58)edi napisał(a): pisza zeby ich sledzic na Twitterze, a tam najnowszy news sprzed parunastu godzin LOL

Na to samo zwróciłem uwagę .
Zazwyczaj jak im serwis nawala to dają kod promocyjny ,żeby taniej kupić kredyty. Pewnie teraz też dali i specjalnie nie wyświetlają obrazów Icon_razz