Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - TaWhy - 2017-09-07

(2017-09-07, 16:07:59)fotorince napisał(a): Przypnę do problemu technicznego....ktoś wie czy jest jakiś magiczny sposób na usunięcie np jednego zdjęcia z IS ?

Musisz wysłać do nich maila i poprosić o usunięcie, niestety nie da się inaczej.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - fotorince - 2017-09-07

(2017-09-07, 17:32:05)TaWhy napisał(a): Musisz wysłać do nich maila i poprosić o usunięcie, niestety nie da się inaczej.

No spoko to nie jest jakiś problem ale pamiętam kiedyś były z tym ostre problemy, nie za bardzo chcieli w ogóle usuwać foty i trzeba było cale konto likwidować.
Ktoś usuwał jakieś zdjęcie po tych całych zmianach na linii IS/Getty?
Da się? Usuwają?


RE: Problemy techniczne iStockphoto - yuma2 - 2017-09-07

Osobiscie nie usuwalem, ale z tego co pisali to trzeba podac konkretny powod np: blad w MR/PR, problem z copyright, itp


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Tomy86 - 2017-12-11

Długi czas nie zagladałem na istocka. Zalogowałem sie ale za nic nie moge się doszukać zakładki z zarobkami, swoim PF... Icon_rolleyes Panel wygląda troche jakbym zalogował sie jako kupujący. Podzielcie sie tą wiedzą tajemną o co tu chodzi Icon_cool


RE: Problemy techniczne iStockphoto - gubernat - 2017-12-11

Jakiś czas temu była zmiana. Logujesz się teraz przez ten adres: esp.gettyimages.com
I tam już znajdziesz informację o zarobkach.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - blas - 2017-12-11

To masz nieco zaległościIcon_cheesygrin

Teraz tylko deepmeta, pobierz najnowszą wersję, zrób synchro i tam robisz upload i sprawdzasz zarobki. Zarobki możesz sprawdzić tylko raz w miesiącu za miesiąc wcześniejszy. 20go są nowe statystyki. Live już nie ma. Na stronie są jako tako live interakcje.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Tomy86 - 2017-12-11

gubernat: gdy podaje dane którymi zawsze sie logowałem to nie puszcza mnie bo błędny username lub hasło :/

Mam rozumieć ze wszystko odbywa się tylko przez program deepmeta?


RE: Problemy techniczne iStockphoto - gubernat - 2017-12-12

@Tomy86 w tej sprawie to do supportu musisz pisać. Zmiany były duże i dane logowania trzeba było odnowa ustawić.

O DM informację Ci już @blas napisał powyżej.

Przewertuj też trochę forum bo już trochę o tym pisano wcześniej.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - TaWhy - 2017-12-12

(2017-12-11, 22:04:03)Tomy86 napisał(a): gubernat: gdy podaje dane którymi zawsze sie logowałem to nie puszcza mnie bo błędny username lub hasło :/

Mam rozumieć ze wszystko odbywa się tylko przez program deepmeta?

Od tych zmian nowym loginem jest twój email


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Studioflara - 2018-02-02

Oświećcie mnie, proszę, gdzie znajdę historię uploadów?
Chcę sprawdzić, co już wgrałam, a nie zostało przyjęte. Olewałam ten stok przez dłuższy czas i mam tam 1/5 plików tylko, a teraz nie mogę się w tym połapać zupełnie.

Wgrywam przez ESP, bo ta deep meta jakoś mi nie leży.