Stock Board - forum fotografii stockowej
Problemy techniczne iStockphoto - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: iStockPhoto (https://stock-board.info/forum-istockphoto.html)
+--- Wątek: Problemy techniczne iStockphoto (/watek-problemy-techniczne-istockphoto.html)



RE: Problemy techniczne iStockphoto - greg801 - 2017-02-24

Przed chwilą pobrałem zestawienie sprzedaży zdjęć i zauważyłem w kolumnie Exclusivity pod każdą sprzedażą "Non-Exclusive"

[attachment=1029]


Na iStockphoto mam na wyłączność, w ESP w profilu mam oznaczone jako "Wyłączne"

Czy tak ma być w zestawieniu, czy to błąd?


RE: Problemy techniczne iStockphoto - celafon - 2017-02-24

Wszyscy tak majaSmile


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Claudia - 2017-02-24

(2017-02-23, 18:19:25)RedMoon napisał(a): No na pewno nie znajdziesz tego na stronie iStocka, do której link podałaś. O tej stronie już możesz zapomnieć, od kilku tygodni się tu o tym pisze. Icon_wink

Teraz musisz korzystać z tego:

https://esp.gettyimages.com/sign-in

Spróbuj się tam zalogować na te same dane co do iStocka. Chociaż niekoniecznie od razu zadziała, bo nie wiem czy nie będziesz musiała jeszcze powalczyć, żeby to w pełni aktywować, no ale może się uda. Smile

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Czytam na bieżąco o ESP i walczyłam jak mogłam o zalogowanie, jednak nie udało się.
Ale dobrze wiedzieć, że na stronie iStockphoto już nie ma czego szukać, to oszczędzi mi czas Icon_wink
Nie dostałam też tego sławetnego linku do zalogowania się do tej strony esp :/ Mogłabym powiedzieć, że iStockphoto mnie nie chce, ale na bieżąco przyjmuje moje prace (dopiero zaczęłam wysyłać ze 3 miesiące temu), więc chyba jednak nie jestem na "wygnaniu" z tego wspaniałego banku Icon_mrgreen


RE: Problemy techniczne iStockphoto - RedMoon - 2017-02-24

No tych problemów z tą aktywacją ESP to Wam nie zazdroszczę i nie wiem co oni z tym porobili, że jednym działało bez problemów, a inni do dzisiaj nic tam nie widzą, albo się zalogować nie mogą. Ja miałem to szczęście, że mi działało wszystko od razu, zanim link aktywacyjny przyszedł już mogłem się logować i wszystko wyglądało ok. Potem jak ten link przyszedł, to nawet się bałem w niego klikać, skoro konto mi działało. Icon_wink Ale na wszelki wypadek w niego kliknąłem, żeby czasem nie przestało działać Icon_wink i w sumie nic się nie zmieniło.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - fotek - 2017-02-24

(2017-02-24, 10:29:38)greg801 napisał(a): Czy tak ma być w zestawieniu, czy to błąd?

Aby odpowiedzieć potrzebna wróżka Smile
A tak poważniej... a masz procenty EX-owe, czy nie?


RE: Problemy techniczne iStockphoto - GregorK - 2017-02-24

(2017-02-24, 15:43:11)RedMoon napisał(a): No tych problemów z tą aktywacją ESP to Wam nie zazdroszczę i nie wiem co oni z tym porobili, że jednym działało bez problemów, a inni do dzisiaj nic tam nie widzą, albo się zalogować nie mogą. Ja miałem to szczęście, że mi działało wszystko od razu, zanim link aktywacyjny przyszedł już mogłem się logować i wszystko wyglądało ok. Potem jak ten link przyszedł, to nawet się bałem w niego klikać, skoro konto mi działało. Icon_wink Ale na wszelki wypadek w niego kliknąłem, żeby czasem nie przestało działać Icon_wink i w sumie nic się nie zmieniło.

podpisuję się wszystkimi czteryma ręcyma Icon_cheesygrin


RE: Problemy techniczne iStockphoto - greg801 - 2017-02-25

(2017-02-24, 15:49:49)fotek napisał(a): Aby odpowiedzieć potrzebna wróżka Smile
A tak poważniej... a masz procenty EX-owe, czy nie?

Pobralem jeszcze raz zestawienie, patrze większość mam "Exclusive" ale wpadają też "Non-Exclusive"

Mam mieszane od 20% do 30%
Exclusive - Partner Portal 20%
Exclusive - iStockphoto - 30%

Non-Exclusive   - Partner Portal - 20%


RE: Problemy techniczne iStockphoto - Claudia - 2017-02-26

(2017-02-24, 15:43:11)RedMoon napisał(a): No tych problemów z tą aktywacją ESP to Wam nie zazdroszczę i nie wiem co oni z tym porobili, że jednym działało bez problemów, a inni do dzisiaj nic tam nie widzą, albo się zalogować nie mogą. Ja miałem to szczęście, że mi działało wszystko od razu, zanim link aktywacyjny przyszedł już mogłem się logować i wszystko wyglądało ok. Potem jak ten link przyszedł, to nawet się bałem w niego klikać, skoro konto mi działało. Icon_wink Ale na wszelki wypadek w niego kliknąłem, żeby czasem nie przestało działać Icon_wink i w sumie nic się nie zmieniło.

Jaka ja głupia Icon_rolleyes  przekopałam pocztę, znalazłam maila, kliknęłam w link, ustawiłam hasło i ESP śmiga jak powinno Smile
I na dodatek po polsku <3


RE: Problemy techniczne iStockphoto - celafon - 2017-02-26

Zaalarmowalem na globalnym forum GI informacja, ze zniknely mi pliki z portfolio, i widze, ze jest odzew, ze innym tez poginelo kilkadziesiąt pozycji. Ciekawe co jest grane.


RE: Problemy techniczne iStockphoto - loraks - 2017-03-01

co za idiota zrobił to ESP jak mam niby pliki dodać skoro nie przyjmuje podstawowych keywordsów ?? przy "car painting" mówi zedytuj przy laquer tez i wielu innych typowych tagach.... co za syf...przestaje tam wysyłać...potrfolio nie wiadomo gdzie podejrzeć...ale mnie to wkurza  - taka ignorancja i podsuwanie gó..na twierdząc że to o wiele lepsze niż stare ... pewnie Kaczor przejął IS i wprowadza dobrą zmianę ... Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Icon_evil
DM 3 to też jakaś porażka