Stock Board - forum fotografii stockowej
Opinie o 123RF - Wersja do druku

+- Stock Board - forum fotografii stockowej (https://stock-board.info)
+-- Dział: Banki zdjęć - Microstock (https://stock-board.info/forum-banki-zdjec-microstock.html)
+--- Dział: 123RF (https://stock-board.info/forum-123rf.html)
+--- Wątek: Opinie o 123RF (/watek-opinie-o-123rf.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Opinie o 123RF - maccio - 2017-10-15

Wydaje mi się, że to bardziej dotyczy sytuacji, gdy ze względu na jakość zdjęcie zostanie odrzucone - może trafić do sekcji darmowej.


RE: Opinie o 123RF - Edge - 2017-10-15

Sekcja publikacyjne to chyba inaczej Editorial. Tak myślę.

Gdyby była sekcja darmowa to powinno być napisane tak żeby nikt nie miał wątpliwości.


RE: Opinie o 123RF - GregorK - 2017-10-15

kiedyś pisało "darmowej". ja to mam wyłączone, jak złe to się nie nadaje nawet do rozdawania za darmo Smile


RE: Opinie o 123RF - rpd - 2017-10-15

wszystko wrzucam jako RF a oni sobie sami dzielą co edytorial a co rf.

Darmowe zdjęcia to się w innym miejscu udostępniało
i ustawiało sie nawet czas jaki mają być dostępne jako free.
Były dostępne statystyki tych darmowych pobrań.


RE: Opinie o 123RF - Edge - 2017-10-15

Dzięki za odpowiedzi i pomoc!


RE: Opinie o 123RF - CoNe - 2017-10-17

Do usunięcia, już znalazłem odpowiedź w postach.


RE: Opinie o 123RF - laszlo111 - 2022-01-23

Rozpocząłem współpracę z 123 pod koniec grudnia 2021. Wrzuciłem ok 3000 zdjęć i po trzech tygodniach stycznia trzy pobrania na łączną kwotę 1,03$. To tak, gdyby ktoś się zastanawiał czy warto.


RE: Opinie o 123RF - maccio - 2022-06-13

Jak Wam wyszedł maj i idzie czerwiec na 123? U mnie maj to niewiele ponad $9 - w 2020 było ponad $80...

A widzieliście nowe, obligatoryjne formułki do zaznaczenia przy wysyłaniu zdjęć?
"W przypadku mediów zgłoszonych do dystrybucji na wolnej licencji:
  • Zezwalam użytkownikom na bezpłatne korzystanie z moich mediów, w tym w celach komercyjnych, bez dalszych atrybutów lub opłat na moją rzecz."
"Zgadzam się w pełni bronić i zabezpieczać 123RF, jego pracowników, dyrektorów i urzędników oraz każdą inną osobę związaną z 123RF, a także każdego z ich następców, licencjobiorców i cesjonariuszy...."

Wzięliby się za sprzedaż zdjęć, a nie rozdawnictwo i dupochrony Icon_evil Ja chyba się wypiszę, bo nie mam tyle czasu, by bronić ich wszystkich dyrektorów Icon_cheesygrin


RE: Opinie o 123RF - SHaiith - 2022-06-14

(2022-06-13, 20:48:12)maccio napisał(a): Jak Wam wyszedł maj i idzie czerwiec na 123? U mnie maj to niewiele ponad $9 - w 2020 było ponad $80...

A widzieliście nowe, obligatoryjne  formułki do zaznaczenia przy wysyłaniu zdjęć?
"W przypadku mediów zgłoszonych do dystrybucji na wolnej licencji:
  • Zezwalam użytkownikom na bezpłatne korzystanie z moich mediów, w tym w celach komercyjnych, bez dalszych atrybutów lub opłat na moją rzecz."
"Zgadzam się w pełni bronić i zabezpieczać 123RF, jego pracowników, dyrektorów i urzędników oraz każdą inną osobę związaną z 123RF, a także każdego z ich następców, licencjobiorców i cesjonariuszy...."

Wzięliby się za sprzedaż zdjęć, a nie rozdawnictwo i dupochrony Icon_evil Ja chyba się wypiszę, bo nie mam tyle czasu, by bronić ich wszystkich dyrektorów Icon_cheesygrin

Faktycznie teraz to zauważyłem. Co to brednie to masakra jakaś jest.