Tutaj ulżyj sobie po zmianie wyglądu forum
#1
Jak w temacie, można sobie ulżyć po zmianach.

Zmiany były oczywiście niezbędne, poprzednia wersja była przedpotopowa, ale pewnie mało kogo to obchodzi, że łatamy tutaj czasem spore babole. Najważniejsze, że można sobie pojeździć po kimś kto ten grajdołek sponsoruje swoim czasem i od czasu do czasu jakimiś marnym $. Może jakieś składki na rzecz działania forum, bo umówmy się AdSense tutaj nie działa i już go nie ma. Pewnie większość tutaj odkryła AdBlocka, mógłbym go zablokować ale dopiero wtedy bym się naczytał na swój temat...

Do meritum. Kolory się chyba nie zmieniły, czytelność jest podobna, duże i te same fonty, jeśli komuś nie odpowiada układ to ktoś gdzieś podał metodę zmiany na klasyczny (jeśli ktoś używa "nowoczesnego).

Jedyne utrudnienie w tej przełomowej wersji forum to brak pełnego tłumaczenia na język polski (więc ustawiona jest wersja angielska), ale pewnie już wolontariusze tacy jak ja pracują nad tym spolszczeniem. Jak tylko się pojawi w sieci to je dodam...

Przepraszam, że tak późno opisuję sprawę, ale byłem zajęty dostosowywanie forum abyście mieli z nim jak najmniej problemów (ctrl+shift+r?).
 
pozdrawiam

PS. Ola pozdrawia Fotka.

PPS. Tak canion1 to ja usunąłem te niepotrzebna dyskusje w niestosownych wątkach. Tak, cała reszto użytkowników, to ja usunąłem peany pochwalne na temat zmian z różnych wątków. Niektóre dość niesmaczne. Oraz to ja rozdałem karteczki, bo dawno ich nie rozdawałem i sprawdzałem, czy jeszcze to działa. Działa!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tutaj ulżyj sobie po zmianie wyglądu forum - przez rachwal - 2014-09-04, 17:23:04
RE: Tutaj ulżyj sobie po zmianie wyglądu forum - przez Taki Szlachcic - 2014-09-08, 20:42:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości