Reklamacja pobranego pliku - czy to możliwe?
#1
Na wstępie chciałbym się przywitać ze wszystkimi, gdyż jest to mój piewszy post na tym forum Smile
Ponieważ od jakiegoś czasu korzystam z fotolii – w pracy kupujemy z tego stocka i istocka Sam niedawno ośmieliłem się wysłać parę swoich fotek i mam nadzieję, że rozwinę się w kierunku tego typu zdjęć…
ale wracając do tematu. Mam taki problem / pytanie. Wczoraj na szybko potrzebowałem do projektu graficznego stada ptaków. Ponieważ nie miałem czasu na ręczne odrysowanie i tworzenia tej grafki podjąłem decyzje o zakupie takiego wektorka na folii.
Tu link do pliku i printscreen pliku w illustratorze ( w corelu wygląda to tak samo):
http://pl.fotolia.com/id/7952663

[Obrazek: 275b6b37f4b37073m.jpg]
To co odczułem po popraniu tej grafiki to solidne wkur… Plik okazał się beznadziejnie trasowanym zdjęciem – kształty ptaków były okropne, całość wyglądała jak by została wykonana dwoma kliknieciami… Wydałem pieniądze firmowe na coś co sam mogłem uzyskac w 15 sekund. Plik w żaden sposób nie nadaje się do komercyjnego użycia i pokazania tego klientowi. I tu mam pytanie czy taki plik można jakoś zareklamować / zgłosic fotolii ? manet jeżeli nei zwrócą mi tych wydanych kredytów to przynajmniej wyrzucą to z bazy i nikt się na takie gówno nie nadzieje…
Co Wy o tym sądzicie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Reklamacja pobranego pliku - czy to możliwe? - przez deform - 2010-11-25, 13:51:35

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Obrazy wektorowe a limit wielkości pliku machupacabra 20 13 476 2013-12-02, 19:23:23
Ostatni post: fotoaloja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości