Czy da radę utrzymać się ze sprzedaży zdęć na Shutterstock?
(2017-01-23, 16:02:13)irontrybex napisał(a): Kiedyś takich "gniotów" był mniejszy wybór i przez to dużo większe prawdopodobieństwo sprzedaży.
Ja zauważyłem ogromny spadek w sprzedaży tego typu zdjęć. Częściej sprzedają się nawet marne kanapki u cioci na imieninach niż jakiś byle jaki background. Wiadomo zdjęcia które wypromowały się kiedyś ciągle się sprzedają, ale nowe już praktycznie bez szans.

Nie wyobrażam sobie, żeby np nagle nowa czysta kartka stała się DLkillerem

Zauważyłem ,że nawet dobre tekstury wypromowane wcześniej już też spadają w tyły i nie ma takiej sprzedaży jak rok temu itp. Kolega yuma ma sporo racji - ten kto zaczął wcześniej dobil do poziomu i daje rady - reszta - pociąg odjechał Smile nie wiem co by trzeba bylo robić teraz żeby wyprzedzić ten tłum ludzi - każdy ziutek coś może wrzucić i jak masz 10000 ziutków to robi się cyrk - dziwi mnie jednak fakt ,że Shutterstock pozwala na taki zalew szitami, nawet kupujących to drażni. Tort jest ten sam - tylko ,że do podziału wzrosła liczba chętnych - dla nich kasa się zgadza - innym może się "nie zgadzać ", zarabiałeś 500$ to teraz dostaniesz 50$ Smile i możesz nawet się produkować po 1000 tygodniowo a bez dobrej tematyki (chociaż takie pojęcie chyba tu nie istnieje) nic nie uciągniesz. Zastanawiam się tylko czy te sody co kiedyś były i ody to teraz idą do innych czy ogólnie jest ich mniej, ogólnie jest strasznie lipnie . Shutterstock powinien wprowadzić ex - wtedy by było Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy da radę utrzymać się ze sprzedaży zdęć na Shutterstock? - przez juras10-77 - 2017-01-23, 16:42:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock mathom 1 551 452 922 2016-09-20, 17:10:27
Ostatni post: Yuri
  Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock edi 532 229 881 2016-02-03, 01:32:06
Ostatni post: AndyCandy
  Przechwałki z ostatniej sprzedaży na forum ShutterStock? Ariene 117 52 411 2011-09-21, 17:04:58
Ostatni post: MaxyM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości