Program specjalny podziału dochodów
#1
"Dostawcy, którzy biorą udział w Specjalnym Programie Podziału Dochodu będą dzielić się 40% dochodu netto z subskrypcji. Prowizje są rozdzielane pomiędzy dostawców w zależności od udziału ich plików w pobraniach poszczególnych subskrybentów, przy czym wyższe zarobki otrzymują osoby na wyższych poziomach dostawcy. Prowizje za pliki pobrane w ramach Programu są przyznawane zbiorczo na koniec każdego miesiąca."

Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#2
Claudia, wszytko leży, nie ma co się zastanawiać, trzeba brać co dają. Ja żałuję że do Adobe wszystkich nominowanych nie puściłem, tylko zacząłem wybrzydzać. Było mi sprzedać co się da za te 5$, bo nie wiadomo, czy cokolwiek jeszcze sprzedamy za jakieś rozsądne pieniążki.
______________
:twisted:
Odpowiedz
#3
(2021-07-23, 16:24:30)GregorK napisał(a): Claudia, wszytko leży, nie ma co się zastanawiać, trzeba brać co dają. Ja żałuję że do Adobe wszystkich nominowanych nie puściłem, tylko zacząłem wybrzydzać.  Było mi sprzedać co się da za te 5$, bo nie wiadomo, czy cokolwiek jeszcze sprzedamy za jakieś rozsądne pieniążki.

Bo problem mój polega na tym, że ja już się boję cokolwiek klikać na tych bankach, żeby mi jeszcze więcej nie ukradli Icon_wink   Nie rozumiem nic z tego opisu Programu specjalnego - tak napisali, żeby nie było nic wiadome :/
Odpowiedz
#4
(2021-07-23, 20:56:28)Claudia napisał(a): Bo problem mój polega na tym, że ja już się boję cokolwiek klikać na tych bankach, żeby mi jeszcze więcej nie ukradli Icon_wink   Nie rozumiem nic z tego opisu Programu specjalnego - tak napisali, żeby nie było nic wiadome :/

jeżeli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że chodzi o pieniądze, tak czy siak nam więcej zarobić nie dadzą.
______________
:twisted:
Odpowiedz
#5
Podbijam temat - ktoś dołączył i jako to ma wpływ na zarobki?
Odpowiedz
#6
(2021-10-27, 20:10:48)Crazy_Cat napisał(a): Podbijam temat - ktoś dołączył i jako to ma wpływ na zarobki?

ja dołączyłem i ani centa nie zarobiłem Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
#7
Dziwny ten program bo nawet po rozmowie z pracownikiem DepositPhotos nie jestem w stanie zrozumieć o co tam chodzi. Sprzedaż w nich jest jednak tak minimalna, że nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie ale chyba jednak się wypiszę.
Odpowiedz
#8
(2022-01-14, 16:30:50)laszlo111 napisał(a): Dziwny ten program bo nawet po rozmowie z pracownikiem DepositPhotos nie jestem w stanie zrozumieć o co tam chodzi. Sprzedaż w nich jest jednak tak minimalna, że nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie ale chyba jednak się wypiszę.

To mi śmierdziało od początku, bo najpierw piszą do tych co zarabiają, czy podzielą się z innymi. Inaczej nie miałoby to sensu jakby zapisali się tylko Ci co mało zarabiają i chętnie chcieli by zarabiać więcej. Pewnie odzew był znikomy to i finalnie mało kto zarabia na tym.
Odpowiedz
#9
(2021-10-27, 20:25:24)GregorK napisał(a): ja dołączyłem i ani centa nie zarobiłem Icon_cheesygrin

Również się przyłączyłem. Końcem grudnia doliczyli mi kilkanaście centów. Sprzedaże 0.01-0.03 $. Ciężko to komentować Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości