Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne
(2013-02-27, 11:17:43)Ariene napisał(a): Czyli już mnie nie lubisz? Icon_sad Icon_wink

No coś ty Smile. Fajnie jak ktoś napiszę co robię źle. Mogę następnym razem poprawić błędy. A bez tego człowiek tylko tkwi w tych swoich kadrach i zastanawia się co jest nie tak i sam nic nie wymyśli.
Dlatego staram się wrzucać tutaj swoje nowe prace do oceny, aby szlifować swój warsztat.
Wiadomo pochwały też są bardzo miłe, ale poza tym, że są miłe i "łechcą" moje ego to w niczym nie pomagają, no ewentualnie motywują do dalszej pracy. Generalnie musi być równowaga. Pochwały pchają mnie dalej do pracy, a krytyka napędza mój warsztat. I tak kulam się dalej.
Tak, że jeszcze raz dzięki za sugestie, bo bardzo cenne. Ale jak znam siebie to przy następnej sesji nie będę o tym pamiętał i znowu zrobię te same błędy, czyli rozrzucę wszystko losowo z nadzieją że jakoś się to wszystko ułoży w kadrze samo.
Rozpisałem się znowu Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Taki Szlachcic - 2013-02-18, 13:32:45
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Taki Szlachcic - 2013-02-19, 09:40:48
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Taki Szlachcic - 2013-02-19, 11:28:02
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez SHaiith - 2013-02-27, 12:26:18

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Extra światło w zdjęciach sportowych elbek 7 6 609 2016-05-09, 13:12:14
Ostatni post: bluefilter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości