Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne
Światło na ostatnich wcale nie za ciepłe, raczej na poprzednich wydawało mi się ciut za chłodno.
Ostatnie kadry szyneczki... ależ mi ślineczka poleciała!
Minitarka trochę może dezorientuje Icon_cheesygrin

http://shaiith.com/images/blog/2013_02_1...ISO200.jpg
Miałam się nie czepiać, ale..., ale to takie babsko-pedantyczne czepialstwo będzie... Sznureczki wystające bez powodu w górnej linii kadru, to jakoś specjalnie potrzebne są? Smile Jeden przy haku, drugi za czosnkiem w stronę prawej krawędzi kadru.

Cebulę ułożyłabym ciut bokiem, by podkreślić ogonek.
Na desce leży coś pokrojonego zielonego, co to jest? Może warto dodać obok jeszcze nie pokrojone, w małej ale wyraźnej ilości?
Czy tam w szynce jest nóż?

Dobra, jak już zaczęłam, to czepne się wszystkiego Icon_cheesygrin
http://shaiith.com/images/blog/2013_02_1...ISO100.jpg

Dopiero po głębszej analizie kadru dostrzegłam nóż, który IMO bardziej tu przeszkadza niż pomaga. Mało go widać, wiesz? Icon_wink Z lewej strony łupinka od czosnku, potrzebna? Czy to zamysł artysty zmuszający do zastanowienia nad kadrem: "gdzie jest czosnek, co się z nim stało?" Icon_cheesygrin
PG róg, coś zielonego i coś nad zielonym wystaje... potrzebne, bo znowu jakoś dziwnie i niechlujnie ucięte? Smile

W krewetkach nr 1 dałabym bogatszą pietruszkę, a nie takie ostatnie badyle Smile Może zebrać listki w pozorny ale niedopracowany bukiecik i ulożyć czołem do góry, do aparatu? W obecnym kadrze wyszły biednie.

No to już mnie znielubisz! :p
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Taki Szlachcic - 2013-02-18, 13:32:45
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Taki Szlachcic - 2013-02-19, 09:40:48
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Taki Szlachcic - 2013-02-19, 11:28:02
RE: Mistyczne Światło / Mystic Light - zdjęcia kulinarne - przez Ariene - 2013-02-27, 10:21:05

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Extra światło w zdjęciach sportowych elbek 7 6 614 2016-05-09, 13:12:14
Ostatni post: bluefilter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości