Ankieta: Jak bardzo pomocny jest dla ciebie ten mini-poradnik
bardzo pomocny, tego oczekiwałem/łam
50.00%
10 50.00%
pomocny , ciekawe treści
50.00%
10 50.00%
średnio pomocny , mało tricków
0%
0 0%
wcale, same banialuki i bochomazy
0%
0 0%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ebook o fotografii żywności i stylizacji jedzenia
#45
fotek tak jak kivoart napisał, ty chyba nic nie rozumiesz

ważny dział ebooka to oświetlenie, a cały czas próbuje utwierdzić w przekonaniu wiele osób że światło błyskowe nie jest najlepszym wyjście przy fotografii żywności, co próbowałem m.in Tobie fotek uzmysłowić,
kivoart jako EX na IS czyli - Emielcia - stocker i nie wiem czy jest profesjonalistą, czy nie ale raczej powinniśmy być wdzięczni że się dzieli z nami wiedzą a niżeli tłamsić jego wypowiedzi, ja bynajmniej nie odebrałem prezentacji lamp jako - jak to powiedziałaś przechwalanki.

Ludzie co wy tak jakoś dziwnie reagujecie. Kivoart przecież jakąś drogą - być może stockową - do tych lamp doszedł i teraz robi duże sesje na zamówienie.

Tyle tu było złego gadane o oświetleniu ciągłym, a tu proszę jak ktoś się wypowiada o takim właśnie oświetleniu to zaraz jakieś bezsensowne komentarze. Nikt nie mówi - idź i kup to i tamto - a raczej pokazuje na jakim oświetleniu pracują profesjonaliści. To samo jest z błyskotkami w których wszyscy jesteście tak zakochani, jest Pro Foto i są chińskie lampy CY -xxx
proste, jak już mówiłem, powtórzę,
światło jest światłem !

ps. Canion, tak dostałem zaproszenie, ale nie na otwarcie ale na sesję Kucharz vs Fotograf, znaczy ja mam ugotować, Marcin będzie focił, a potem to zjemy Smile Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ebook o fotografii żywności i stylizacji jedzenia - przez tomas24 - 2010-02-14, 16:45:34

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fotografia żywności - stylizacja pershing 199 107 752 2015-01-28, 14:08:55
Ostatni post: wister
  Bezpłatne warsztaty fotografii kulinarnej - Akademia Fotografii SHaiith 13 9 330 2014-11-19, 10:08:42
Ostatni post: SHaiith
  Fotografowanie żywności SHaiith 32 21 498 2014-03-04, 11:00:04
Ostatni post: fotoaloja
  Fotografia żywności - backstage rlat 0 4 845 2013-09-29, 11:30:36
Ostatni post: rlat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości