Rozliczenia podatkowe ze stockiem 123RF
#1
Jako stockowi legaliści dobrze wiemy, że od czasu do czasu przychodzi konieczność rozliczenia tych paru stockowych groszy i odprowadzenia podatków dla naszej Ojczyzny Smile

Prowadzę własną DG, więc robię to, tak jak wielu moich "stockowych znajomych" wystawiając po wypłacie fakturę danemu stockowi, którą później zasysa mój księgowy i oblicza należne podatki.

No i problem mam z 123RF i rozliczeniem. Wiem, że to w sumie formalność, ale nigdzie nie mogę się doszukać pełnych danych podatkowych tego banku. Ich strona nie zawiera żadnych odpowiedników NIP'a, VAT ID, czy innego "TAX nambera".

Napisałem do nich w tej sprawie i odpsiali następująco:


"Dear contributor,

We would like to inform you that all earnings from 123rf are*
non-taxable*because we are registered in Hong Kong.

If you have any further enquiries, please do not hesitate to contact us.

Thank you."


W sumie nawet dość zabawne, ale chyba nie zrozumieli. Oni w Hong Kongu mogą nie płacić podatku, ale my w Polandii raczej chyba tak.

Zatem pytanie, jak rozliczacie ten stock? Znaleźliście gdzieś ich dane podatkowe?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Rozliczenia podatkowe ze stockiem 123RF - przez sneer - 2013-06-06, 12:01:39
RE: Rozliczenia podatkowe ze stockiem 123RF - przez fotek - 2013-06-06, 12:06:05
RE: Rozliczenia podatkowe ze stockiem 123RF - przez sneer - 2013-06-06, 12:19:26
RE: Rozliczenia podatkowe ze stockiem 123RF - przez yuma2 - 2015-06-17, 14:16:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości