Obiektyw 24-70 f/2.8 L USM oraz Canon 60D czy 5D Mark II
#5
Cytat: Każdy ma inne uwarunkowania, wiec doradzić jest cięzko
Wiem wiem, że dużo tych niewiadomych (prawie jak u jednej "ciekawskiej" koleżanki z forum;P), ale taka rozmowa na pewno mi w głowie coś rozjaśni, no i właśnie dlatego ten wątek, bo tych niewiadomych jest tak dużo

Wasze wypowiedzi są już celne i pomocne bo:

Cytat: obecny obiektyw nie pociągnie "pełnej klatki"
O, właśnie nie wiem, w ogóle o tym nie pomyślałam (sprzętowe sprawy to nie moja domena)

Cytat: może lepiej odłożyć kasę z 60D i tyrać dalej do wyznaczonego celu z bonusem w postaci jakiś 2,5 tyś
Właśnie o tym też myślałam, że miałabym zapasowy aparat na wypadek awarii mojego staruszka (bez aparatu bym umarła!)
Cytat:Czy aktualnie posiadany sprzęt jet przyczyna sporych odrzutów?
Raczej nie, ostatnio najczęściej mam odrzuty za podobne ujęcia czasem techniczne sprawy, ale to na lepszych stockach, na tych mniej popularnych biorą wszystko

Cytat:Czy zakup obiektywu poprawi jakość Twoich zdjęć?
Też bym chciała wiedzieć, ponoć lepsze szkło, to lepsza jakość ale ze słabszym body (jak moje 400D) nie zauważy się tej poprawy?

Cytat:Czy wytrwasz wystarczająco długo w swojej walce ze stokami
Mam wrażenie, że już nareszcie tak, te sterylne białe tła mnie irytowały i odnalazłam się dopiero w stylu-trendzie vintage i staroci oraz nawet żywieniówka mnie na razie kręciSmile Ogólnie się nieco podszkoliłam i szybciej mi wszystko idzie w pracy stockowej
Poza tym wiem, że fotografia to moja droga życiowo-zawodowa i sprzęt tak czy inaczej będzie ważny, niezależnie od tego czy będzie potrzebny na stocki czy np. do innej mojej foto-działalności, która na pewno potrwa w jakieś tam formie

Cytat:duży mały obrazek, czyli FF i dużo megapikseli, to jest chyba najważniejsze w fotografii stockowej
No właśnie, czy wielkość matrycy ma aż takie znaczenie w sprzedaży?

Cytat:Też po cichu marzę o "piątce"..
Hih,może zróbmy zawody kto pierwszy osiągnie cel?Smile (ale wyłącznie za pomocą stockowych zarobków)

Cytat:6 D ułomny nie jest, a przewyższa technologicznie Marka II
A w czym twoim zdaniem? Co jest w nim lepszego?

uuu, ale długo wyszło
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Canon] Canon EOS 5D Mark III rachwal 62 52 906 2013-06-06, 13:36:55
Ostatni post: fotek
  Canon 1D Mark IV rachwal 3 6 398 2011-11-21, 14:22:42
Ostatni post: protechpr
  Canon EOS 5D Mark II - oficjalna premiera tsz01 156 71 434 2011-06-02, 14:24:41
Ostatni post: Wuja
  Canon EOS 5D Mark III rachwal 10 14 074 2011-04-24, 21:45:08
Ostatni post: MaxyM
  Blokada pokrętła wyboru trybu w EOS-ach 5D Mark II i 7D ArturKo 12 10 908 2010-12-04, 04:46:43
Ostatni post: StudioKN

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości