Obniżenie prowizji dla nowych członków 123RF
#31
Jeśli chodzi o czarnowidztwo to za czas jakiś stocki będą skupować fotki na własność. Przypuśćmy, że mamy portfolio 3.000 zdjęć na 10 stockach i każdy stock na dzień dobry zaproponuje po 2 $ za każde zdjęcie na własność!!! Człowiek przeliczy i zgodzi się bo taki będzie trend a buntować się nie należy. Zawsze łatwiej iść z włosem niż pod włos.
Przeciwnicy ACTA buntują się i protestują i Ci potrafią odwrócić bieg historii ale nie my, bo my (My) to tylko BARANY nabijający kasę możnym tego świata.
Wiem, że jest we mnie sarkazm ale mam swoje osobiste powody do tego typu dywagacji tracę pracę w dużej mierze dlatego, że wiecznie siedziałem cicho i chwaliłem Pana a "Pan" dał grupowe wypowiedzenie, bo "Pan" jest "Pan" dopóki "Barany" na niego pracują...
Sorki ale idę sobie nalać kolejnego...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Obniżenie prowizji dla nowych członków 123RF - przez Nightman - 2012-02-17, 23:34:02
RE: Obniżenie prowizji dla nowych członków 123RF - przez Taki Szlachcic - 2012-04-19, 11:02:31
RE: Obniżenie prowizji dla nowych członków 123RF - przez Taki Szlachcic - 2012-04-19, 11:51:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości