Zmiany na Alamy
#41
działa -tylko z lekkim poślizgiem, poczekałem kilka godzin i są w track submissions Smile
Odpowiedz
#42
Dzisiaj PA Media Group, brytyjska firma z branży wiadomości i informacji, ogłosiła przejęcie Alamy.
Smile
Ciekawe co się zmieni?
Już na stronie PA Media Group w dziale nasze marki jest logo Alamy !
Odpowiedz
#43
(2020-02-11, 17:38:47)StaryNovy napisał(a): Dzisiaj PA Media Group, brytyjska firma z branży wiadomości i informacji, ogłosiła przejęcie Alamy.
Smile
Ciekawe co się zmieni?
Już na stronie PA Media Group w dziale nasze marki jest logo Alamy !

Nic sie nie zmieni, ewentualnie za jakis czas znow nam opier... kolejne 10%
Odpowiedz
#44
(2020-02-12, 11:38:08)yuma2 napisał(a): Nic sie nie zmieni, ewentualnie za jakis czas znow nam opier... kolejne 10%

Co się dzieje w wielkim biznesie tego nigdy się nie dowiemy. Ale może nowy właściciel ma pomysł na większą kasę Smile
Dla siebie niewątpliwie Smile
Ale może będą mieli też pomysły, które dadzą jakiś profit dla sprzedających?
Dziwnym przykładem jest "Razdwatrzy" mimo, że jest u mnie nadal najsłabszym stockiem (za Dreamstimem!)
to ubiegłoroczny skok sprzedaży jest imponujący (800%) a portfolio zwiększyło się o 70% (z 1000 na 1700).
A zważywszy, że kilka osób miało zwiększenie sprzedaży musieli wykonać jakieś ruchy, które to spowodowały?
Odpowiedz
#45
(2020-02-12, 12:08:37)StaryNovy napisał(a): Co się dzieje w wielkim biznesie tego nigdy się nie dowiemy. Ale może nowy właściciel ma pomysł na większą kasę Smile
Dla siebie niewątpliwie Smile
Ale może będą mieli też pomysły, które dadzą jakiś profit dla sprzedających?
Dziwnym przykładem jest "Razdwatrzy" mimo, że jest u mnie nadal najsłabszym stockiem (za Dreamstimem!)
to ubiegłoroczny skok sprzedaży jest imponujący (800%) a portfolio zwiększyło się o 70% (z 1000 na 1700).
A zważywszy, że kilka osób miało zwiększenie sprzedaży musieli wykonać jakieś ruchy, które to spowodowały?

Ruch mają takie, że jednym padło na pysk a innym wzrosło i tyle w temacie.
______________
:twisted:
Odpowiedz
#46
kolejny stock, który stwierdził, że za dużo zarabiamy
zmianyna Alamy
Odpowiedz
#47
Ja już w tym tygodniu miałem kilkanaście sprzedaży po $0.10... Ponoć to sprzedaż partnerska - z której niestety nie można się wycofać aż do kolejnego kwietnia - bo tylko w tym miesiącu "otwierają okno zmian"...
Odpowiedz
#48
Już jest kasa z DACS , no i wypłata w grudniu.
Odpowiedz
#49

.jpg   alamy.jpg (Rozmiar: 134.65 KB / Pobrań: 34)
Pobiłem rekord sprzedaży na Alamy!!!
Po spokojnej analizie okazało się, że jednak może nie???
Jest ktoś lepszy???
Na wszelki wypadek screeny z mojego osiągnięcia Icon_cool 
Fotka dla klienta na zawsze ze skromnym limitem 750 użyć w miesiącu!
Się zarabia!
Odpowiedz
#50
(2022-02-19, 02:10:19)StaryNovy napisał(a): Pobiłem rekord sprzedaży na Alamy!!!
Po spokojnej analizie okazało się, że jednak może nie???
Jest ktoś lepszy???
Na wszelki wypadek screeny z mojego osiągnięcia Icon_cool 
Fotka dla klienta na zawsze ze skromnym limitem 750 użyć w miesiącu!
Się zarabia!

u mnie $0.15 czy $0.10 to zadna egzotyka, glownie Chiny i bulk discount
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2022-02-19-o-07-47-55.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości