Ponowne wysłanie usuniętej wcześniej fotki
#1
Czy istnienie jakaś możliwość ponownego dodania do PSC fotki, która wcześniej została usunięta ? Zmiana nazwy pliku nie pomaga .
Odpowiedz
#2
(2008-08-30, 10:53:29)jgxp napisał(a): Czy istnienie jakaś możliwość ponownego dodania do PSC fotki, która wcześniej została usunięta ? Zmiana nazwy pliku nie pomaga .


skoro zmiana nazwy nie pomaga, to chyba będzie ciężko... możesz spróbować napisać do pomocy technicznej PSC.

Problem wynika prawdopodobnie z tego, iż w bazie danych przechodują hashe zdjęć które były już uploadowane - to by miało sens, tzn od razu odpadają akcje tupu odrzucili mi dzisiaj, może za miesiąc trafię na łagodniejszego moderatora...

Pozdro
Odpowiedz
#3
Możne mały retusz zmieni hash - crop o parę pixeli, lekka zmiana jasności, zamalowanie paru elementów.
Odpowiedz
#4
(2008-08-30, 12:54:22)hadrian napisał(a): Możne mały retusz zmieni hash - crop o parę pixeli, lekka zmiana jasności, zamalowanie paru elementów.

też tak myślę... ale to nie jedyna możliwość (choć chyba najprostsza i najmniej pamięciożerna metoda) na weryfikację zdjecia...

Napisz czy działa...
Odpowiedz
#5
(2008-08-30, 13:54:34)robgr85 napisał(a):
(2008-08-30, 12:54:22)hadrian napisał(a): Możne mały retusz zmieni hash - crop o parę pixeli, lekka zmiana jasności, zamalowanie paru elementów.

też tak myślę... ale to nie jedyna możliwość (choć chyba najprostsza i najmniej pamięciożerna metoda) na weryfikację zdjecia...

Napisz czy działa...

Pomogło, zdjęcia wysłane Smile Dzięki za podpowiedź Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości