Problemy techniczne z Fotolia
Już działa
Odpowiedz
Nie mogę się dostać do mojego konta na adobe, czy tez macie dziś jakieś trable/
Odpowiedz
(2020-11-19, 17:44:43)richart napisał(a): Nie mogę się dostać do mojego konta na adobe, czy  tez macie dziś jakieś trable/

Nie mam problemu
Odpowiedz
(2020-11-19, 17:44:43)richart napisał(a): Nie mogę się dostać do mojego konta na adobe, czy  tez macie dziś jakieś trable/

Mam problem z wyświetleniem statystyk i uploadem
Odpowiedz
(2020-12-20, 00:20:00)malk napisał(a): Mam problem z wyświetleniem statystyk i uploadem

Wyskakuje Ci reklama z logowaniem poprzez apki? To odśweiż strone... powinno pomóc
Odpowiedz
Witam,Dziala u Was AS strona sprzedawcy ?
Odpowiedz
u mnie działa i contrybutor i adobe.com/pl
______________
:twisted:
Odpowiedz
no to nie wiem co jest grane, zmienilem maila na Adobe i teraz nie moge wejsc na AS , nie wiem czy zbieg okolicznosci czy cos namieszalem, poczekam na support
Odpowiedz
Uhuhu, w sumie to nie problem techniczny, ale odrzucili mi dzisiaj połowę paczki za właśnie problemy techniczne, także chyba coś zmienili w skrypcie do akceptacji albo ręcznie trafiłem na jakiegoś rzeźnika - nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiło. Szło wszystko praktycznie na 100% acceptation rate Icon_cheesygrin Tak właściwie to na AS się dość sporo czeka na akceptację, także może robią do ręcznie? Bo na Shutterstock na pewno jakieś boty, skoro potrafią mi w kilka sekund przyjąć Icon_cheesygrin tak czy inaczej wszystkie agencje łykają teraz jak młode pelikany. Kiedyś pomijając kwestie techniczne na Shutterstock miałem odrzuty z powodu "Little comercial value" co w sumie było kwestią subiektywną albo pamiętam odrzuty w stylu "Mamy już dużo zdjęc nieba w naszej kolekcji, więcej nie chcemy" Icon_cheesygrin A teraz biorą wszystko jak leci Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ktoś przez pomyłkę nacisnął zły klawisz - to chyba najbardziej prawdopodobne.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy z akceptacją na Fotolia Salmon 48 25 769 2008-08-21, 23:17:24
Ostatni post: rlat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości