Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Ja tam się cieszę z każdego DLa. Smile
Śmieszne jest to, że za te 20$ sprzedało się zdjęcie, które wrzuciłem, w sumie od niechcenia, pod koniec kwietnia i jest niemal kopią mojego najlepiej się sprzedającego zdjęcia na SS.
I dzięki temu SODowi to zdjęcie wyprzedziło w sprzedaży swój pierwowzór, który wrzucony był pół roku temu - na początku mojej przygody z SS. Smile
Odpowiedz
(2019-06-14, 14:23:13)fret napisał(a): Po prostu dokładaj systematycznie do pieca. Nie jaraj się i nie dołuj chwilowymi sytuacjami...

Stockowa kwintesencjaSmile
Odpowiedz
Jestem ciekaw, czy jak przestanę dokładać to zarobki spadną. Smile
Póki co, powoli mi się kończy materiał, więc kto wie - może będę miał okazję się przekonać.
Odpowiedz
(2019-06-15, 14:20:52)Chris11 napisał(a): Jestem ciekaw, czy jak przestanę dokładać to zarobki spadną. Smile
Póki co, powoli mi się kończy materiał, więc kto wie - może będę miał okazję się przekonać.

Ja wypróbowałam to i w marcu nie wrzuciłam nic i zarobki spadły Smile jak dodałam w kwietniu to rekord padł więc podpowiedzi bardziej doświadczonych tutaj na forum są jak najbardziej trafne, jak nie dodajesz to zarobki spadają
Odpowiedz
Gratulacje Yuma! Po miniaturce wiedziałem, że tytułowe zdjęcie w dzisiejszym Shutterstock Blog jest twojeSmile
Odpowiedz
Brawo Marcin... gratki jesteś na Blogu Smile
https://www.shutterstock.com/blog/mornin...tographers
Odpowiedz
Duże gratki, byle nie było jak za komuny, że order, dyplom i zero kasy Icon_wink
Odpowiedz
No właśnie, ciekawi mnie, czy taki występ na blogu przekłada się na sprzedaż tego zdjęcia albo wybranych z całego portfolio.
Może dzisiejszy bohater coś napisze. Smile
Odpowiedz
(2019-06-25, 20:57:52)Chris11 napisał(a): No właśnie, ciekawi mnie, czy taki występ na blogu przekłada się na sprzedaż tego zdjęcia albo wybranych z całego portfolio.
Może dzisiejszy bohater coś napisze. Smile
Smile Nie ma czasu ...kasę liczySmile :SmileIcon_cheesygrin
Odpowiedz
A może nawet już wydaje? Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości