Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Nie ma wojen to i bieda ma inny wymiar. Ktoś z Wietnamu kupił fotkę Kazimierza Dolnego a na Mikołaja dostałem prezent, fotkę faceta strugającego łyżkę drewnianą ktoś kupił za 23.30 dla mnie. Więcej takich Mikołajów
Odpowiedz
Może nawet nie bieda, a możliwość migracji i internet. Wyobraź sobie grafika, freelancera np. z Krakowa, który wyciąga z 1k$ miesięcznie. Pewnie przeżyje, ale szału nie ma. Jak wyjedzie do Wietnamu, to jest szał i pewnie nawet możliwość inwestowania w kraju, który ma przed sobą przyszłość. Zazdraszczam młodzieży Smile
Odpowiedz
Za 1k$ miesięcznie na życie, to już nie będzie szału prawie nigdzie. Tak było, ale z 10 lat temu...
Odpowiedz
Masz rację, z mojej perspektywy 10 lat, to niewiele, ale pozmieniało się Smile Pozostała jednak żądza przygód i opcja zaoszczędzenia paru groszy Smile Dla mieszkańców zgniłego zachodu nawet więcej niż paru Smile
Odpowiedz
Z rok temu oglądalem filmik polaka który osiedlił się chyba na Filipinach i podał, ze za równiowartość 1.5k PLN mozna dobrze tam żyć
Odpowiedz
To, że ktoś kupił z ip Nepalu czy Filipin nie oznacza, że jest Nepalczykiem czy Filipińczykiem, to jest jakieś większe prawdopodobieństwo ale nie pewność.
Pytanie zadać by należało jakich fotek poszukują rzadcy Azjaci, jakich Europejczycy, czy aby nie robią zleceń na rynek europejski czy amerykański. Zwłaszcza Hindusi
Odpowiedz
(2018-12-11, 16:35:02)fotek napisał(a): Z rok temu oglądalem filmik polaka który osiedlił się chyba na Filipinach i podał, ze za równiowartość 1.5k PLN mozna dobrze tam żyć

Poczytajcie sobie bloga Tomka Pluszczyka (fotograf, retuszer - udziela się na różnych forach) 

https://tomaszpluszczyk.pl/tag/tajlandia/
Pozdrawiam
rlat              

Odpowiedz
byłem u niego na kursie retuszu we wro, zawodowiec.
Odpowiedz
A u mnie spóźniony Mikołaj - ktoś kupił fotkę "Hamburg nocą" - dla mnie - 64 $
shutterstockistockphotodreamstimefotolia
Odpowiedz
Taki Mikołaj niech się spóźnia częściej aż do chińskiego Nowego Roku niech się stara. Twoje linki do stocków  nie działają niestety a chętnie bym podejrzał co wystawiasz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości