Długi czas rozpatrywania zdjęć
#21
Nie mowimy o EX, ktorym wszystko jest latwiej ;P Juz dyskutowalismy na ten temat xD;]
Pozdrawiam Robootb
Odpowiedz
#22
Ex tez nie maja w tej chwili za rozowo... Do 6 dni czekania ma byc normalne. Przypadki od 7 dni mozna zglaszac do Istocku jako nieprawidlowosc.
U mnie kilka ostatnich sztuk bylo przyjetych po 5 dniach, a najstarszy z obecnie czekajacych ma dzis 5 dni.

Kolejki dla wszystkich sa wyjatkowo dlugie z 2 powodow:
1) pourlopowe spietrzenie zdjec (w niektorych krajach wakacje szkolne zaczynaja sie i koncza pozniej niz w Polsce)
2) poczatek nawalnicy swiatecznych fotek

(Inspektorow jest juz 100!)

Pozdrawiam czekajacych (nie)cierpliwie Icon_mrgreen
Odpowiedz
#23
Bo by się za robotę wzięli, a nie ślęczą nad jedną fotą i artefaktów szukają albo znaków firmowych wielkości 1 piksela.
Tak na marginiesie w ubiegłym tygodniu już to nieźle wyglądało zeszli poniżej 60 tys oczekujących ale znów im górka urosła.
Odpowiedz
#24
Taaa ...

Cytat:File uploads have temporarily been deactivated for all users. Please try again later.
Odpowiedz
#25
hehe, takie czegoś to jeszcze nie widziałem Smile
Odpowiedz
#26
Ta, a ja mam wrażenie, że też "File downloads have temporarily been deactivated for all users" ;}

0 pobrań od dość dawna (oczywiście to zapewne wina marnych fot, ale pierwsze 10 dl'ek jakoś szybkawo mi poszło...)
Odpowiedz
#27
No nie na dl-e to ja narzekać nie mogę. Rozpędziło mi się IS w tym miesiącu, że aż miło, pobiło wszystkie dotyczczasowe rekordy, normalnie aż się na nich odbraziłem i coś tam wrzuciłem ale fotki czekają już 10 dni i nic. Tak długo to jak moja pamięć sięga jeszcze nie było.
Odpowiedz
#28
Koljeka musi byc spora... 12-go zaladowałem kilka fot. Wczoraj jedna przyjęli a reszta czeka... pewnie exklusywni sie rzucili ładowac i tylko ich rozpatrują Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#29
To napewno, święta idą więc wrzucają bombki, choinki i prezenty. Sam wrzuciłem prezenty, ale jak tak dalej pójdzie to święta przelecą a fotki bedą dalej czekac w kolejce.Icon_cheesygrin
Odpowiedz
#30
(2008-10-22, 21:37:32)rachwal napisał(a): Taaa ...

Cytat:File uploads have temporarily been deactivated for all users. Please try again later.

Robia cos przy serwerze, pisza o tym na blogu na pierwszej stronie, ze dzisiaj tj. w srode "upload" bedzie niedostepny dla wszystkich, ale moze to i dobrze bo kolejka troche spadnie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czas po jakim pokazuje się ilość sprzedanych zdjęć w profilu Salmon 14 9 879 2009-03-15, 15:49:15
Ostatni post: robootb

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości